Rocky i Łoś Superktoś to znani na całym świecie bohaterowie kreskówki emitowanej od 1959 roku. Standardowo jednak produkcja nie doczekała się w Polsce dubbingu; zamiast tego stacja RTL emitowała go z szeptanką. Polskiej wersji językowej doczekał się natomiast film kinowy „Rocky i Łoś Superktoś” z Robertem DeNiro i Rene Russo („Thor: Mroczny świat”).

Już w grudniu grzechy ojców zostaną odkupione, jako że na antenie teleTOON+ rozpocznie się emisja odświeżonej wersji oryginalnego serialu. Wyprodukowana przez DreamWorks Animation seria zadebiutowała w 2018 roku na platformie Amazon. Dla niezanajomionych z historią serii warto wspomnieć, że jednym z jej spin-offów jest seria „Pan Peabody i Sherman”.

Pierwszy sezon serialu liczy 26 odcinków i podzielony jest na 6 historii. Zadebiutuje on na antenie teleTOON+ 23 grudnia. Emisja kreskówki od poniedziałku do piątku o 7:40 i 14:35.

Światowej sławy gadający łoś oraz jego towarzysz, latająca wiewiórka, przeżywają razem serię niezapomnianych przygód. Na przeszkodzie często staje im Nieustraszony Przywódca, który wysyła Borisa i Natashę, aby szpiegowali poczynania dwójki bohaterów.

Dodaj komentarz