„Śnieżka i fantastyczna siódemka” to nowa animowana adaptacja baśni o Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach. Film został wyprodukowany w Korei Południowej, a jednym z jego twórców jest animator Jin Kim odpowiedzialny za takie projekty jak „Wielka szóstka”, „Zaplątani”, czy „Kraina lodu II”. Polska premiera animacji odbędzie się w styczniu, co oznacza, że trwają właśnie nagrania jej dubbingu.

Jak poinformował na swojej stronie dystrybutor, Kino Świat, w polskiej wersji filmu wystąpią: Julia Kamińska w roli Śnieżki, Antoni Królikowski w roli księcia Merlina, Adam Zdrójkowski w roli księcia Hansa oraz Anna Guzik w roli królowej Reginy, czyli złej macochy Śnieżki. Ta ostatnia zamieściła wczoraj zdjęcia z nagrań, odbywających się obecnie w Studio PRL, które możecie obejrzeć poniżej. Na jednej z fotek można zobaczyć ją razem z reżyserem, Maciejem Kosmalą.

Warto zauważyć, że w anglojęzycznej wersji językowej głosu Śnieżce użyczyła Chloë Grace Moretz, którą niedawno w produkcji „Playmobil. Film” dubbingowała właśnie Kamińska. W pozostałych rolach występują m.in.: Sam Claflin („Łowca i Królowa Lodu”) oraz Gina Gershon („Riverdale”)

Pantofelia to dziewczyna o przeciętnym wyglądzie. Wszystko jednak zmienia się, gdy dzięki magicznym pantofelkom przeobraża się w Królewnę Śnieżkę. Z pomocą siedmiu krasnali, czyli książąt, na których rzucono zły czar, musi powstrzymać swoją złą macochę, pragnącą odzyskać swoją młodość.

„Śnieżka i fantastyczna siódemka” w kinach od 24 stycznia!

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz