Jeszcze w grudniu na ekrany kin powróci pewien polarny Misiek w swoim nowym filmie „Misiek i chiński skarb”. To animowana produkcja dystrybuowana w Polsce przez Kino Świat, będąca kontynuacją produkcji „Misiek w Nowym Jorku” oraz „Miśków 2-óch w Nowym Jorku”, które łącznie przyciągnęły do kin ponad 600 000 widzów.

Warto przypomnieć, że gwiazdami drugiego filmu byli Piotr Adamczyk, który użyczył głosu tytułowemu bohaterowi, a także Maciej Maleńczuk, który wcielił się w Fonga, jego sprzymierzeńca. Z promocyjnych plakatów 3. części możemy się natomiast dowiedzieć, że to Jacek Braciak, znany z takich tól jak Rocket („Strażnicy Galaktyki Vol. 2”), czy Constantine („Muppety: Poza prawem”), został jej gwiazdą.

Nie wiemy jeszcze w jaką dokładnie rolę wcieli się aktor. Nie wiemy też, czy w głównej rolimpowróci Piotr Adamczyk, ponieważ nie informuje o nim plakat. Więcej informacji poznamy, gdy dystrybutor opublikuje zwiastun produkcji oraz pełną obsadę.

Znany na całym świecie Misiek, po swoich niesamowitych przygodach będzie musiał wyruszyć na Daleki Wschód, aby odnaleźć starożytny skarbiec ukryty w górach pełnych pułapek i tajemnic. Niestety, kiedy znajdujesz się po drugiej stronie globu – wszystko może stanąć na głowie!

„Misiek i chiński skarb” w kinach od 20 grudnia!

Dodaj komentarz