TVP ABC opublikował dziś piosenkę z nowego serialu zatytułowanego „Ronja, córka rozbójnika”. To anime wyprodukowane przy współpracy platformy Amazon Prime i studia Ghibli, odpowiedzialnego za takie filmy jak „Ruchomy zamek Hauru”, czy „Spirited Away: W krainie bogów” na podstawie powieści autorstwa Astrid Lindgren.

Do obejrzenia i posłuchania nagrania, na swoim profilu facebookowym, zachęcał również Janusz Dąbrowski, reżyser dubbingu do kreskówki. Zdradza on również, że w głównych rolach w produkcji wystąpią Olga Cybińska, Borys Wiciński, Kamil Pruban i Magdalena Krylik. Poniższy utwór, będący czołówką produkcji, wykonała Pola Piłat. Za realizację polskiej wersji odpowiada studio Start International Polska.

Ronja, jedyna córka herszta bandy rozbójników, żyje w zamku pośród lasów. Gdy dziewczynka poznaje rudowłosego Birka, syna Mattisa, największego wroga jej ojca.

„Ronja, córka rozbójnika” zadebiutuje na antenie TVP ABC już 10 grudnia. Kolejne odcinki będą emitowane codziennie o godzinie 20:35.

https://www.facebook.com/tvpabc/videos/440245356665234/

Dodaj komentarz