„Śnieżna paczka” w kinach zadebiutuje już za parę dni. Mimo tego, że w minionym tygodniu poznaliśmy pełną polską obsadę dubbingową filmu, nie dane nam było usłyszeć jeszcze jak będzie ona brzmiała. Na kanale dystrybutora Monolith Films pojawił się jednak spot animacji, w którym słychać głosy bohaterów z ostatecznej obsady rodzimej wersji. W oryginale postaciom przemówią głosami m.in.: Jeremy’ego Rennera, Jamesa Franco, Johna Cleese’ego i Omara Sy.

W spocie możemy usłyszeć odtwórców głównych ról w polskim dubbingu: Bartka Kasprzykowskiego (Śmigły), Paweła Sanakiewicza (Pibi) oraz Julię Łukowiak (Anka). Poza nimi w obsadzie znaleźli się również Sylwester Maciejewski, Beata Olga Kowalska, Modest Ruciński, Piotr Bajtlik, Agnieszka Kunikowska oraz Miłogost Reczek.

Śmigły, lis polarny pracujący na arktycznej poczcie, chcąc udowodnić swoją wartość, wybiera się w podróż w celu dostarczenia tajemniczej przesyłki. Odbiorcą okazuje się zły Doktor Mors, który snuje niecny plan stopienia pokryw lodowych na obu biegunach i przejęcie kontroli nad światem.

„Śnieżna paczka” w kinach już od 6 grudnia!

Dodaj komentarz