„Misiek i chiński skarb” to już trzecia produkcja z tej animowanej serii, która zadebiutuje w polskich kinach jeszcze w grudniu. Poniżej możecie zapoznać się z pełnym polskim zwiastunem udsotępnionym dziś przez Kino Świat. Film jest kontynuacją losów niedźwiedzia polarnego, któego poznaliśmy już w obrazach „Misiek z Nowego Jorku” oraz „Miśków 2-óch w Nowym Jorku”. W planach są kolejne dwie części.

Co ciekawe, w pierwszej części głosu głównemu bohaterowi użyczał Grzegorz Kwiecień, w drugiej Piotr Adamczyk, a w najnowszej zapowiedzi trzeciej odsłony jest nim zupełnie inny aktor. Nie wiemy jeszcze, czy jest to ostateczny głos postaci. Wiemy jednak, że w filmie zagra Jacek Braciak wcielając się w głównego antagonistę. Pełna polska obsada będzie znana już niedługo.

Znany na całym świecie Misiek, po swoich niesamowitych przygodach będzie musiał wyruszyć na Daleki Wschód, aby odnaleźć starożytny skarbiec ukryty w górach pełnych pułapek i tajemnic. Niestety, kiedy znajdujesz się po drugiej stronie globu – wszystko może stanąć na głowie!

„Misiek i chiński skarb” w kinach od 20 grudnia!

Dodaj komentarz