Platforma Netflix udostępniła dziś oba dotychczasowe zwiastuny jednego z najbardziej oczekiwanego serialu roku z polskim dubbingiem. „Wiedźmin” to amerykańska adaptacja sagi autorstwa Andrzeja Sapkowskiego o Geralcie z Rivii. Jak dowiedzieliśmy się zaledwie tydzień temu, w dniu premiery produkcję będzie można obejrzeć w naszym kraju w 3 wersjach językowych: z dubbingiem, z lektorem oraz w oryginale z opcją napisów.

W ogłoszeniu potwierdzono również główną obsadę polskiego dubbingu. W rolę tytułowego Wiedźmina, Geralta z Rivii, wcieli się Michał Żebrowski – aktor kojarzony z tą rolą od czasu polskiego filmu pełnometrażowego z 2001 roku. Oprócz niego w obsadzie również Justyna Kowalska w roli Yennefer, Natalia Smagacka jako Ciri oraz Marcin Franc, który wcieli się w postać Jaskra. Oba zwiastuny możecie obejrzeć poniżej!

Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, spotyka na swojej drodze potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

„Wiedźmin” na platformie Netflix od 20 grudnia!

Dodaj komentarz