Dystrybutor Monolith Films opublikował pierwszy zwiastun filmu animowanego „Gang zwierzaków”. Produkcja zadebiutuje w polskich kinach w lutym przyszłego roku, a jej reżyserem i scenarzystą jest Reinhard Klooss, odpowiedzialny za takie obrazy jak „Safari”, czy „Tarzan. Król dżungli”. W wersji oryginalnej w głównych rolach wystąpią Natalie Dormer („Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie”) oraz Eddie Marsan („Deadpool 2”).

W polskim dubbingu zwiastuna wystąpili natomiast: Michał Podsiadło, Julia Kołakowska-Bytner i Waldemar Barwiński. Znając jednak praktyki Monolith Films, należy spodziewać się, że w ostatecznej obsadzie pojawią się aktorzy o znanych dla szerszej publiki nazwiskach. Podobna sytuacja miała już miejsce wcześniej, a ostatnio przy filmie „Urwis”.

Gdy w Robopolis, mieście przyszłości, władzę przejmują zbuntowane roboty, ludzie muszą natychmiast opuścić miasto. Bezpański pies Roger wraz z rozpieszczoną kotką Bellą oraz jej kompanami muszą połączyć siły w walce o odzyskanie swojego domu.

„Gang zwierzaków” w kinach od 7 lutego!

Dodaj komentarz