Do premiery najnowszej animacji wytwórni 20th Century Fox pozostał niecały miesiąc. Polski dystrybutor, Imperial Cinepix, udostępnił już w sieci 5 fragmentów filmu z polskim dubbingiem, które możecie obejrzeć poniżej. Produkcja jest drugą, zaraz po filmie „Terminator: Mroczne przeznaczenie”, która wejdzie do naszych kin w pełnej polskiej wersji językowej po przejęciu firmy przez studio Disneya.

W głównych rolach w wersji oryginalnej głosów użyczają Will Smith („Aladyn”), Tom Holland („Spider-Man: Daleko od domu”), Ben Mendelsohn („Kapitan Marvel”), Karen Gillan („Jumanji: Następny poziom”) oraz Rashida Jones („Muppety”). We fragmentach w dubbingu głosów użyczyli natomiast: Jakub Jankiewicz oraz Waldemar Barwiński. Najprawdopodobniej tych właśnie aktorów usłyszymy w ostatecznej polskiej obsadzie.

Superagent Lance Sterling i naukowiec Walter Beckett są swoimi całkowitymi przeciwieństwami. Walter zajmuje się projektowaniem gadżetów, które Lance wykorzystuje podczas swoich niebezpiecznych misji. Gdy ze współpracowników będą musieli stać się duetem, ich relacja zmieni się na zawsze.

„Tajni i fajni” w kinach od 10 stycznia!

Dodaj komentarz