W październiku zastanawialiśmy się czy film „Ptaki Nocy” otrzyma polski dubbing. Dziś możemy Wam oficjalnie potwierdzić, że nie. Jak udało nam się dowiedzieć, dystrybutor Warner Bros. postanowił nie zlecać pełnej polskiej wersji do najnowszej produkcji opartej na komiksach wydawnictwa DC Comics. Potwierdziły się również nasze wątpliwości wynikające przede wszystkim z zapowiadanej wysokiej kategorii wiekowej obrazu. Podobny los spotkał w październiku głośny film „Joker”, którego brutalność z pewnością była jednym z powodu braku dubbingu.

Przypomnijmy, że choć w roli Harley Quinn powraca tutaj Margot Robbie z „Legionu samobójców”, to obie produkcje nie mają ze sobą żadnego związku. W najnowszej odsłonie przygód antybohaterki połączony ona siły z innymi super-kobietami: Czarnym Kanarkiem, Łowczynią oraz policjantką Renee Montoyą. Ich przeciwnikiem będzie Czarna Maska, w którego wcieli się Ewan McGregor („Gwiezdne wojny”). Głosu Harley Quinn użyczała ostatnim razem Anna Smołowik.

Po rozstaniu z Jokerem Harley Quinn dołącza do superbohaterek: Czarnego Kanarka, Łowczyni i Renee Montoyi, aby uchronić młodą dziewczynę przed nikczemnym przestępcą, Czarną Maską.

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz