Studio SDI Media poszło krok do przodu w procesie rekrutowania nowych nazwisk do dubbingowych (i nie tylko) projektów. Stworzyli pierwszą internetową społeczność dubbingową, która startuje już teraz!

produb to aplikacja mobilna mająca zrzeszać kreatywną część środowiska dubbingu – lektorów, wokalistów, aktorów, dialogistów, tłumaczy, tekściarzy czy inżynierów dźwięku. Aplikacja ma wprowadzać do świata twórczej współpracy i pozwalać na odkrywanie najlepszych produkcji dopasowanych do potrzeb użytkowników.

To potężna, intuicyjna platforma społecznościowa i rekrutacyjna. Każdy zarejestrowany na niej użytkownik – na podstawie swoich kwalifikacji i doświadczenia zawodowego – ma mieć dostęp do indywidualnego zestawu projektów prezentowanych w formie filtrowanej, na bieżąco aktualizowanej listy.

produb sprawi, że przebieg rekrutacji do projektów dubbingowych zyska na przejrzystości. Będzie to wynik między innymi uproszczenia procesu wysyłania zgłoszeń oraz efektywniejszego podejścia do kandydatów, skoncentrowanego na ich faktycznych oczekiwaniach i umiejętnościach. Lista produkcji ma być aktualizowana w czasie rzeczywistym.

Aplikacja ma zwiększyć szansę na odkrycie nowych talentów, ułatwić planowanie i budować tętniącą życiem społeczność.

Wszelkie informacje dostępne są na oficjalnej stronie aplikacji: https://pl.produb.app/

Dodaj komentarz