Wczoraj na antenie teleTOON+ zadebiutowała zupełnie nowa kreskówka wyprodukowana przez studio DreamWorks Animation dla platformy Amazon zatytułowana „Przygody Rocky’ego i Superktosia”. To reboot znanego na całym świecie serialu emitowanego od 1959 roku, który w Polsce nie doczekał się nigdy dubbingu. Polskiej wersji doczekał się natomiast film aktorski z udziałem bohaterów – „Rocky i Łoś Superktoś” z Robertem DeNiro i Rene Russo.

Polska wersja językowa nowego serialu powstała w Studio Sonica. Reżyserią oraz kierownictwem produkcji zajęła się Agnieszka Kudelska. Dialogi bohaterom napisała Joanna Kuryłko, a nad realizacją dźwięku oraz montażem pracował Maciej Sapiński. W głównych rolach wystąpili: Kamil Pruban (Łoś Superktoś), Karolina Bacia (Rocky), Szymon Mysłakowski (Narrator), Izabella Bukowska-Chądzyńska (Natasza), Jacek Król (Borys), Waldemar Barwiński (Nieustraszony Wódz) i inni.

Światowej sławy gadający łoś oraz jego towarzysz, latająca wiewiórka, przeżywają razem serię niezapomnianych przygód. Na przeszkodzie często staje im Nieustraszony Przywódca, który wysyła Borisa i Natashę, aby szpiegowali poczynania dwójki bohaterów.

„Przygody Rocky’ego i Superktosia” już na antenie teleTOON+! Emisja odcinków od poniedziałku do piątku o 7:40 i 14:35.

Dodaj komentarz