Dziś na platformie Netflix zadebiutował serial animowany zatytułowany „Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci”. Kreskówka, współtworzona przez DreamWorks Animation, należy do świata „Szybkich i wściekłych”, a jednym z jej producentów jest Vin Diesel. Poniżej prezentujemy Wam listę twórców i obsada polskiego dubbingu do pierwszych 8 odcinków, które już dziś możecie obejrzeć w serwisie.

Polska wersja językowa powstała w studio Master Film. Za jej reżyserię odpowiada Artur Kaczmarski, dialogi napisała Agnieszka Wagner, nad dźwiękiem i montażem pracowali Marta Bator i Krzysztof Podolski, a produkcją kierowała Katarzyna Kołodziejczyk.

W głównych rolach wystąpili: Aleksander Sosiński (Tony), Miłosz Konkel (Frostee), Magdalena Smalara (Pani Nigdzie), Jakub Mróz (Cisco), Marta Wągrocka (Echo), Julia Zarzecka (Layla), Maciej Kosmala (Shashi) oraz Jakub Szydłowski (Dom), Jan Aleksandrowicz-Krasko (Mitch), Wojciech Żołądkowicz (Sudarikov), Tomasz Borkowski (Cleve) i inni.

Szukająca przygód grupa nastolatków przenika do elitarnej ligi wyścigów samochodowych kontrolowanej przez nikczemną organizację nastawioną na dominację nad światem.

„Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci” już na platformie Netflix!

Dodaj komentarz