fbpx

“A miało być tak pięknie”: zwiastun komedii romantycznej Netfliksa z polskim dubbingiem

A miało być tak pięknie zwiastun komedii romantycznej Netfliksa z polskim dubbingiem
Foto: Netflix

Netflix się przewrócił i przypadkiem zlecił za dużo dubbingu? Po niedawnej rewelacji o trylogii “Ulica strachu” z dubbingiem, dziś na platformie zadebiutował zwiastun sprośnej komedii romantycznej dla dorosłych zatytułowanej “A mało być tak pięknie” – i to w polskiej wersji językowej! Czy to już ten moment, w którym Polacy zaczną być traktowani jak mieszkańcy Europy? Miejmy nadzieję, bo to zaczyna wyglądać naprawdę dobrze!

W produkcji w reżyserii Kimmy Gatewood (“Klub opiekunek”) występują Iliza Shlesinger (“Rodzina od zaraz”, napisała również scenariusz), Ryan Hansen (“Weronika Mars”), Margaret Cho (“Wyprawa na Księżyc”), Rebecca Rittenhouse (“Cztery wesela i pogrzeb”), Matt McGorry (“Sposób na morderstwo”), czy Beth Dover (“Orange Is the New Black”). W polskim zwiastunie głosów użyczyli między innymi Aleksandra Nowicka, Anna Gajewska i Modest Ruciński.

Andrea Singer zawsze przedkładała karierę nad miłość… dopóki nie poznała Dennisa – ekscentrycznego nerda o rozbrajającym uroku osobistym. Dennis nie wywiera jednak równie dobrego wrażenia na Margot, przyjaciółce Andrei, która namawia ją do prześwietlenia amanta, uciekając się do różnych sztuczek.

“A miało być tak pięknie” na platformie Netflix zadebiutuje 23 czerwca!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępnione zostały nowe produkcje z polskim dubbingiem: filmy “Thunder Force”, “Arlo – chłopiec-aligator”, “Mitchellowie kontra maszyny”, “W rytmie dżungli: Film” oraz nowe odcinki seriali “Zjazd rodzinny”, “Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci”, “Izzy w świecie koali”, “Śmieciarka”, “Castlevania”. W czerwcu na platformie zadebiutuje także filmy “Skater Girl” (11 czerwca), “Smok życzeń” (11 czerwca) i “Ameryka: Film” (30 czerwca) oraz nowe odcinki seriali “The A List” (25 czerwca) i “Super Gwiazdka” (29 czerwca).
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w 2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?