fbpx

“Ashley Garcia: Genialna i zakochana”: odcinek świąteczny już na Netfliksie

Ashley Garcia Genialna i zakochana odcinek świąteczny już na Netfliksie
Foto: Netflix

Dziś na platformie Netflix zadebiutował specjalny odcinek serialu “Ashley Garcia: Genialna i zakochana” zatytułowany “Spędźmy razem ten świąteczny czas”. To oczywiście odcinek z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, w którym tytułowa bohaterka doznaje urazu głowy, co pozwala jej zobaczyć niedaleką przyszłość – swoją oraz swoich przyjaciół. Produkcja zadebiutowała w serwisie w lutym tego roku i doczekała się łącznie 15 odcinków wchodzących w skład dwóch sezonów. Jednocześnie Netflix oficjalnie poinformował dziś, że serial nie doczeka się kolejnej serii i zakończy się wraz z niniejszym odcinkiem.

Za opracowanie dubbingu do odcinka odpowiedzialne było studio SDI Media. Reżyserem był Artur Tyszkiewicz, dialogi napisał Dariusz Kosmowski, a głosów postaciom użyczyli: Waldemar Barwiński (Victor), Justyna Kowalska (Ashley), Karol Osentowski (Stick), Gracja Niedźwiedź (Doktor Ling), Kamil Pruban (Showman), Aleksander Sosiński (Tad), Katarzyna Ucherska (Brooker) i Anna Wodzyńska (Houseminder). Jednocześnie przypomnijmy, że w w poprzednich sezonach w polskiej wersji udział brali również: Piotr Bajtlik (Nico), Paulina Szostak (Bella) oraz Izabella Bukowska-Chądzyńska, Sebastian Perdek, Lidia Sadowa, Karolina Bacia, Karolina Gibowska, Weronika Łukaszewska, Magdalena Herman-Urbańska, Aleksnadra Kowalicka, Julia Kołakowska-Bytner i inni.

Nastoletnia inżynier i technik robotyki przeprowadza się na drugi koniec kraju do swojego rozrywkowego wujka, byłego futbolisty, by zacząć pracę dla NASA.

“Ashley Garcia: Genialna i zakochana” z odcinkiem świątecznym już na platformie Netflix!

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?