fbpx

“Będziemy bohaterami”: zwiastun nowego filmu Netfliksa

Będziemy bohaterami zwiastun nowego filmu Netfliksa
Foto: Netflix

Netflix opublikował właśnie zwiastun swojego nowego familijnego filmu aktorskiego zatytułowanego “Będziemy bohaterami”, o którym szczegółowo pisaliśmy niedawno. To produkcja superbohaterska przeznaczona dla młodszej widowni, za której reżyserię odpowiada Robert Rodriguez. Spod jego ręki wyszedł chociażby dzisiejszy odcinek serialu “The Mandalorian”, film “Alita: Battle Angel”, czy “Rekin i Lava: Przygoda w 3D”, którego akcja dzieje się w tym samym świecie co “Będziemy bohaterami”. Zapowiedź w wersji z polskim dubbingiem wyjątkowo opublikowano na oficjalnym koncie YouTube serwisu, więc publikujemy ją poniżej!

W oryginalnej obsadzie znaleźli się między innymi: Pedro Pascal (“The Mandalorian”), Boyd Holbrook (“Logan. Wolverine”), Priyanka Chopra-Jones (“Samoloty”), Christian Slater (“Mr Robot”), Adriana Barraza (“Dora i Miasto Złota”) oraz Taylor Dooley i Taylor Lautner, którzy powtórzy swoje role ze wspomnianego już filmu “Rekin i Lava”. W polskiej wersji zwiastun wystąpili natomiast: Maja Kwiatkowska, Kamil Pruban, Zbigniew Suszyński, Marta Dobecka, Milena Suszyńska-Dziuba, Katarzyna Skolimowska i inni. Biorąc pod uwagę obsadę możemy śmiało założyć, że reżyserem dubbingu jest Zbigniew Suszyński, a polska wersja powstała w studio Master Film.

AKTUALIZACJA: niedługo po publikacji zwiastuna platforma Netflix zapowiedziała zmianę daty premiery filmu. Zważywszy na to jak ciężki był to rok, decyzja nie jest niczym dziwnym. W tym konkretnym przypadku chodzi jednak o wcześniejsza premierę, a nie jej opóźnienie. “Będziemy bohaterami” ma pojawić się na Netfliksie w same święta, czyli 25 grudnia!

Kiedy ziemscy superbohaterowie zostają porwani przez najeźdźców z kosmosu, ich dzieci zostają natychmiast zabrane do bezpiecznej rządowej bazy. Z wykorzystaniem ich dziecięcych supermocy młoda i błyskotliwa Missy Moreno postanawia stworzyć ekipę ratunkową, by odzyskać swojego tatę superbohatera, Marcusa Moreno i pozostałych rodziców.

“Będziemy bohaterami” zadebiutuje na platformie Netflix 25 grudnia!

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?