fbpx

“Dwóch ojców”: nowy film familijny wkrótce na Netfliksie

Dwóch ojców nowy film familijny wkrótce na Netfliksie
Foto: Netflix

Niedawno platforma Netflix opublikowała zwiastun swojego nowego filmu zatytułowanego w Polsce “Dwóch ojców”. To brazylijska produkcja familijna w reżyserii Cris D’Amato, która w serwisie zadebiutuje już w styczniu. W wersji oryginalnej w głównej roli wystąpi Maisa Silva (“DJ Cinderella”), a towarzyszyć jej będą: Eduardo Moscovis, Marcelo Médici, Laila Zaid, Pedro Ottoni, Rayana Diniz, Caio Vegatti, Fafá de Belém, Thaynara Og i Roberto Bonfim. Poniżej prezentujemy zwiastun filmu w wersji oryginalnej.

Oczywiście nie mamy oficjalnego potwierdzenia tego, czy “Dwóch ojców” obejrzymy z polskim dubbingiem, ponieważ żadna polska zapowiedź się jeszcze nie pojawiła. Biorąc jednak pod uwagę gatunki, do jakich Netflix przypisał film, czyli produkcja familijna, produkcja komediowa oraz produkcja dla dzieci i nastolatków, istnieją bardzo duże szanse na profesjonalne opracowanie językowe. Przypomnijmy tylko, że we wspomnianym już tegorocznym filmie “DJ Cinderella” w rolę Silvy w polskiej wersji wcieliła się Julia Chatys.

Vicenza jest dojrzałą nad wiek 18-latką, która wychowała się w hipisowskiej komunie. W jej życiu panuje doskonała równowaga. Z jednym wyjątkiem — nie zna swojego ojca. Kiedy jej matka wyjeżdża na wycieczkę do Indii, wykorzystuje okazję, by wymknąć się do prawdziwego świata. Ma nadzieję, że uda jej się wytropić ojca, ale… znajduje dwóch!

“Dwóch ojców” na platformie Netflix zadebiutuje 15 stycznia 2021 roku!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępniony został dubbing do wielu odcinków specjalnych seriali takich jak “Dzieciaki straszaki”, “Wielkie przygody Kapitana Majtasa”, “Mustang: Duch wolności” oraz “Ashley Garcia: Genialna i zakochana” i “Big Show i jego show”. Ponadto w grudniu na platformie zadebiutują też nowe sezony serialu dla dzieci “Tut Tut Autka w Pagórkowie” (22 grudnia), kreskówki DreamWorksa “Szybcy i Wściekli: Wyścigowi agenci” (26 grudnia) oraz finałowy sezon serialu “Chilling Adventures of Sabrina” (31 grudnia). W styczniu w serwisie pojawią się także nowe sezony seriali “Kroniki Idhunu” (8 stycznia), “Rozczarowani” (15 stycznia) i “Park Jurajski: Obóz kredowy” (22 stycznia), jak również nowe seriale jak “Przeznaczenie: Saga Winx” (22 stycznia), “Koci domek Gabi” (5 stycznia) i film “‘Ohana: Najcenniejszy skarb” (29 stycznia).
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?