fbpx

“Dwóch ojców”: zwiastun filmu Netfliksa

Dwóch ojców zwiastun filmu Netfliksa
Foto: Netflix

Na platformie Netflix zadebiutował już zwiastun nowego filmu oryginalnego zatytułowanego “Dwóch ojców” w wersji z polskim dubbingiem, który możecie obejrzeć poniżej. Familijna brazylijska produkcja została wyreżyserowana przez Cris D’Amato i pojawi się w serwisie już w styczniu. W głównych rolach w obrazie występują: Maisa Silva (“DJ Cinderella”) oraz Eduardo Moscovis, Marcelo Médici, Laila Zaid, Pedro Ottoni, Rayana Diniz, Caio Vegatti, Fafá de Belém, Thaynara Og i Roberto Bonfim.

W zwiastunie produkcji swoich głosów użyczyli między innymi: Magdalena Wasylik, Anna Sroka-Hryń, Kacper Andrzejewski, Zuzanna Saporznikow i Piotr Grabowski. Znając podejście Netfliksa, obsada jest już najpewniej ostateczna i usłyszymy ją również w finalnej wersji filmu. Szczegółowe informacje na temat aktorów poznamy również w dniu premiery. Warto dodać, że to jedna z niewielu oryginalnych pozycji nieanglojęzycznych, która w ostatnim czasie otrzymała w naszym kraju dubbing.

Vicenza jest dojrzałą nad wiek 18-latką, która wychowała się w hipisowskiej komunie. W jej życiu panuje doskonała równowaga. Z jednym wyjątkiem — nie zna swojego ojca. Kiedy jej matka wyjeżdża na wycieczkę do Indii, wykorzystuje okazję, by wymknąć się do prawdziwego świata. Ma nadzieję, że uda jej się wytropić ojca, ale… znajduje dwóch!

“Dwóch ojców” na platformie Netflix zadebiutuje 15 stycznia 2021 roku!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępniony został dubbing do wielu odcinków specjalnych seriali takich jak “Dzieciaki straszaki”, “Wielkie przygody Kapitana Majtasa”, “Mustang: Duch wolności”, “Ashley Garcia: Genialna i zakochana” i “Big Show i jego show”, nowy sezon serialu “Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci” oraz film “Będziemy bohaterami”. Pod koniec roku zadebiutuje finałowy sezon serialu “Chilling Adventures of Sabrina” (31 grudnia), natomiast w styczniu w serwisie pojawią się także nowe sezony seriali “Kroniki Idhunu” (8 stycznia) i “Rozczarowani” (15 stycznia), “Carmen Sandiego” (15 stycznia), “Park Jurajski: Obóz kredowy” (22 stycznia), jak również nowe produkcje jak “Koci domek Gabi” (5 stycznia), “Przeznaczenie: Saga Winx” (22 stycznia) i film “‘Ohana: Najcenniejszy skarb” (29 stycznia).
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?