fbpx

“Dzień na tak”: zwiastun nowego filmu Netfliksa

Dzień na tak zwiastun nowego filmu Netfliksa
Foto: Netflix

W marcu na platformie Netflix zadebiutuje nowa familijna komedia zatytułowana “Dzień na tak”. Tytuł ewidentnie wpłynął na włodarzy serwisu, gdyż nie dosyć, że postanowili zlecić do niego dubbing, to w dodatku w takiej właśnie wersji udostępnili zwiastun produkcji na swoim kanale YouTube. Reżyserem filmu jest Miguel Arteta, a scenariusz do niego, bazujący na powieści autorstwa Amy Krouse Rosenthal i Toma Lichtenhelda, napisał Justin Malen.

W głównych rolach wystąpią: Jennifer Garner (“Jak zostać kotem”), Edgar Ramirez (“Wyprawa do dżungli”), Jenna Ortega (“Ratujmy Florę”), Fortune Feimster (“Co w duszy gra”), Nat Faxon (“Rozczarowani”) i Arturo Castro (“Zakochany kundel”). W polskiej wersji zwiastun wystąpili natomiast: Karolina Kalina-Bulcewicz, Waldemar Barwiński, Magdalena Herman-Urbańska i Jakub Strach. Warto zauważyć, że głos głównej bohaterki, granej przez Garner, został zachowany z wspomnianego już wyżej “Jak zostać kotem”.

Allison i Carlos mają jedną odpowiedź na wszystkie pytania swoich dzieci — NIE. Próbując coś zmienić, chcą dać im w prezencie DZIEŃ NA TAK. Przez 24 godziny to małolaty mają ustalać reguły. Nikt jednak się nie spodziewa, że całą rodzinę czeka szalona przygoda w Los Angeles, która zbliży wszystkich do siebie bardziej, niż mogliby sobie wymarzyć…

“Dzień na tak” na platformie Netflix zadebiutuje 12 marca!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępniony został dubbing do nowych sezonów seriali “Archer”, “Kroniki Idhunu”, “Rozczarowani”, “Carmen Sandiego”, “Park Jurajski: Obóz kredowy”, “Mighty Express” oraz nowe produkcje: seriale “Przeznaczenie: Saga Winx”, “Kid Cosmic” i filmy “Będziemy bohaterami”, “Dwóch ojców”, “‘Ohana: Najcenniejszy skarb”. W lutym na platformie pojawi się także film “Podróż Xico” (12 lutego), pierwszy polski serial animowany Netflilksa “Kajko i Kokosz” (28 lutego) oraz serial animowany “Miasto duchów” (5 marca).
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?