fbpx

“Dziennik Cwaniaczka”: zwiastun filmu animowanego Disney+

Dziennik Cwaniaczka zwiastun filmu animowanego Disney+
Foto: Disney+

W grudniu na platformie Disney+ zadebiutuje nowy film animowany oparty na popularnej serii “Dziennik Cwaniaczka”. To kolejne podejście do ekranizacje książki o tym samym tytule z 2007 roku napisanej i zilustrowanej przez Jeffa Kinney’a, tym razem stworzona w bardzo wiernym oryginałowi stylu. Za produkcję odpowiedzialne jest 20th Century Animation oraz Color Force, odpowiedzialna za wszystkie poprzednie filmy z serii. Reżyserem animacji jest Swinton Scott, znany ze swojej pracy animatora przy serialu “Simpsonowie”, natomiast Kinney, autor książki, będzie odpowiedzialny za scenariusz. Zwiastun produkcji z polskim dubbingiem możecie obejrzeć poniżej!

W oryginalnej obsadzie znaleźli się między innymi Brady Noon (“Potężne Kaczory: Sezon na zmiany”), Ethan William Childress (“Miszmasz”) oraz Chris Diamantopoulos (“Czerwona nota”), natomiast w polski zwiastunie głosów użyczają: Patryk Siemek jako Greg Heffley, Kosma Press jako Rowley Jefferson oraz Michał Chełmiński, Klementyna Umer, Krzysztof Tymiński, Miriam Aleksandrowicz i Tomasz Błasiak. Warto również zauważyć, że Patryk Siemek dubbingował już oryginalnego aktora we wspomnianym serialu Disney+ “Potężne Kaczory: Sezon na zmiany”.

“Dziennik Cwaniaczka” na platformie Disney+ od 3 grudnia!

W ostatnim czasie na Disney+ z dubbingiem udostępniono w całości takie produkcje jak: animowane “A gdyby…?”, “Gwiezdne wojny: Wizje”, czy aktorskie “Doogie Kamealoha, lekarka” oraz należący do MCU serial “Loki”. W listopadzie w ofercie platformy pojawiły się również: serial “Olaf przedstawia” oraz krótkometrażówki “Ciao Alberto” i “Simpsonowie: Wszystkiego Disneyplusowego”, na premierę oczekuje film “Nareszcie sam w domu”, a w planach wciąż oczekuje serial Marvela “Hawkeye” (24 listopada). W grudniu w serwisie zadebiutują się z kolei: animowany film “Dziennik Cwaniaczka” (3 grudnia) oraz serial “Księga Boby Fetta” (29 grudnia).
Disney+ to amerykańska platforma VOD należąca do The Walt Disney Company, zajmująca się dystrybucją treści stworzonych zarówno przez samego Disneya, jak i zakupionych przez niego marek takich jak: Gwiezdne wojny, Marvel, National Geographic, czy 20th Century Studios. Serwis wystartował w Stanach Zjednoczonych w listopadzie 2019 roku oraz w Europie Zachodniej w marcu 2020. Dokładna polska data startu nie jest jeszcze znana, choć najnowsze oficjalne informacje wskazują lato 2022 roku.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?