fbpx

“Dzikie przygody wśród zwierząt”: zwiastun nowego serialu animowanego dla dorosłych

Dzikie przygody wśród zwierząt zwiastun nowego serialu animowanego dla dorosłych
Foto: Netflix

“Dzikie przygody wśród zwierząt” to nowy komediowy serial animowany dla dorosłych o życiu w dziczy, który pokaże nam cuda natury bardziej dogłębnie, niż powinniśmy. Produkcja zadebiutuje na platformie Netflix już w październiku, a już teraz możecie zapoznać się z polskim zwiastun udostępnionym w serwisie. Twórcami serii są Bradley Trevor Greive (“Gdzie jest Nemo?”) i Mark Gravas (“Kacper: Szkoła postrachu”).

W wersji oryginalnej w głównych rolach wystąpią: twórca Bradley Trevor Greive jako Bradley Trevor Greive, Danice Cabanela (“Potrójne zagrożenie”) jako Bonnie oraz Josh Zuckerman (“Po prostu Kucek”) jako Dietrich. W polskiej wersji zwiastuna w głównej roli wystąpił natomiast Wojciech Żołądkowicz i najpewniej usłyszymy go także we wszystkich dwunastu odcinkach serialu. Pozostała część obsady poznamy w dniu premiery na Netfliksie.

Bradley Trevor Greive, pozornie niezniszczalny ekspert do spraw dzikiej przyrody, który podróżuje po świecie, badając i ratując zwierzęta. W wyprawach towarzyszy mu jego nieustraszona młodsza asystentka i ulubiona siostrzenica Bonnie oraz jego absolutnie-wszystkim-przerażony starszy asystent Dietrich.

“Dzikie przygody wśród zwierząt” na platformie Netflix zadebiutuje 22 października!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępnione zostały nowe produkcje z polskim dubbingiem: filmy “Vivo”, “Kobiety szpiedzy”, “Harmiom – Film”, “Straszne historie”, “My Little Pony: Nowe pokolenie” oraz nowe odcinki seriali “Q-Force”, “Klub nurkowy”, “Kid Cosmic”, “He-Man i Władcy Wszechświata”, “Chicago Party Aunt”. W październiku w serwisie pojawią się natomiast nowe seriale “Kocie wiedźmy” (1 października), “Strasznie mroczne historie” (8 października), “Misfit: Serial” (16 października), “Wojownicza księżniczka Maja” (22 października), “Dzikie przygody wśród zwierząt” (22 października), “Korporacja Konspiracja” (22 października), nowe odcinki seriali “Klub Opiekunek” (11 października), “Mighty Express” (12 października) i filmy “Ktoś jest w twoim domu” (6 października), “Pokemon: Sekrety dżungli” (8 października). W dalszych planach znajdują się między innymi film “Czerwona nota” (12 listopada) oraz drugi sezon serialu “Wiedźmin” (17 grudnia).
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w 2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?