fbpx

“Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”: zwiastun filmu Netfliksa z polskim dubbingiem

eurovision song contest historia zespołu fire saga zwiastun filmu netfliksa z polskim dubbingiem

Nieoczekiwanie, bo w końcu w ostatnim czasie po Netfliksie nie wiele można było się spodziewać, na platformie pojawił się zwiastun nowego filmu zatytułowanego “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga” w wersji z polskim dubbingiem. Produkcja łączy w sobie elementy musicalu oraz komedii i opowiada o Larsie Erickssongu i Sigrit Ericksdottir, którzy wzięli udział w konkursie piosenki Eurowizja.

W przeciwieństwie do innych filmów, do których Netflix zleca dubbing, ten zacznie się różni. Przede wszystkim jest to pozycja przeznaczona dla osób od 13 roku życia, jednak prezentowany w niej humor należy do tych “głupich”, które mogliśmy zobaczyć np. w filmach z serii “American Pie”, czy w zdubbingowanym “Co wiecie o swoich dziadkach?”.

Ostatni tytuł nie pada jednak przypadkowo, bo w obsadzie filmu znalazł się m.in. Will Farrell, którego w zwiastunie filmu dubbinguje Przemysław Glapiński. Poza nim wystąpią również Rachel McAdams (“Doktor Strange”) z głosem Julii Kołakowskiej-Bytner oraz Pierce Brosnan (“Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej pioruna”), Dan Stevens (“Piękna i Bestia”), Demi Lovato (“Camp Rock”) oraz znany prezenter i osobistość medialna, Graham Norton, prowadzący programu “The Graham Norton Show”.

Dwoje ambitnych muzyków, Lars i Sigrit, dostaje niepowtarzalną szansę reprezentowania swojego kraju w największym na świecie konkursie piosenki. Teraz wreszcie mogą udowodnić, że marzenia są po to, by je spełniać.

“Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga” na platformie Netflix zadebiutuje już 26 czerwca!

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?