fbpx

“Gwiezdne wojny: Wojny klonów”: 7. sezon już na Disney+

gwiezdne wojny wojny klonów 7 sezon juz na disney plus

Mimo braku polskiego zwiastuna, dziś na platformie Disney+ zadebiutowały pierwsze odcinki 7. sezonu serialu “Gwiezdne wojny: Wojny klonów”. To również ostatnia seria tej najdłużej emitowanej produkcji, przedstawiającej wydarzenia z pomiędzy filmów “Atak klonów” i “Zemsta Sithów”. Obecnie dostępne są jedynie 2 z 3 udostępnionych już odcinków. Bardzo możliwe, że drugi z nich pojawi się na dniach, a kolejne będą dodawane na bieżąco w każdy piątek. Początkowo dubbing do kreskówki dla Cartoon Network tworzyło Studio Sonica (sezony 1-5). Później, gdy emisję przejęła stacja AXN, polska wersja do sezonu 6 była realizowana przez studio Start International Polska.

Opracowaniem polskiego dubbingu do 7. sezonu “Wojen klonów” zajęło się studio SDI Media. Reżyserem był Łukasz Lewandowski, a dialogi napisał Piotr Lenarczyk. Występują: Tomasz Bednarek (Anakin Skywalker), Artur Dziurman (Mace Windu), Szymon Kuśmider (Rex, Klony, Narrator), Jan Aleksandrowicz-Krasko (droidy bojowe) i inni. Warto zauważyć, że Szymon Kuśmider przejął wszystkie role należące wcześniej do zmarłego we wrześniu Jerzego Dominika, a więc zarówno postać Reksa, jak i narratora i lektora serialu. W kolejnych odcinkach mają pojawić się również inne znane już postacie takie jak: Darth Maul, Mistrz Yoda, czy Ahsoka.

Kroniki przygód rycerzy Jedi, którzy wraz z armią klonów walczą przeciwko Separatystom, aby przywrócić pokój w galaktyce.

“Gwiezdne wojny: Wojny klonów” z nowymi odcinkami już na Disney+! Wciąż nie wiadomo kiedy dokładnie platforma zadebiutuje w Polsce.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?