fbpx

“Hawkeye”: pierwszy zwiastun nowego serialu Marvela

Hawkeye pierwszy zwiastun nowego serialu Marvela
Foto: Disney+

Z dość dużą zwłoką, ale zawsze coś! Na platformie Disney+ zadebiutował właśnie pierwszy zwiastun serialu “Hawkeye” w wersji z polskim dubbingiem! To zupełnie nowa historia osadzona w 4. fazie Kinowego Uniwersum Marvela, który skupi się na tytułowym bohaterze o pseudonimie Hawkeye oraz jego nastoletniej pomocniczce, Kate Bishop. Premiera nastąpi pod koniec listopada, a wideo promocyjne możecie obejrzeć poniżej!

Twórcą serialu jest Jonathan Igla, a w głównej roli powróci Jeremy Ranner. Jego towarzyszką została natomiast Hailee Steinfeld (“Bumblebee”), a w pozostałych rolach wystąpią między innymi: Vera Farmiga (“Godzilla II: Król potworów”), Fra Fee (“Kopciuszek”), Tony Dalton (“Zadzwoń do Saula”), Zahn McClarnon (“Togo”), oraz Florence Pugh jako Yelena Belova z filmu “Czarna Wdowa” oraz debiutująca głucha aktorka Alaqua Cox w roli Mai Lopez aka Echo, której solowy serial również jest właśnie przygotowywany.

W polskiej wersji zapowiedzi w roli tytułowej powraca Marcin Przybylski, a towarzyszą mu Vanessa Aleksander jako Kate Bishop oraz Sara Lewandowska jako Lily Burton. Warto przypomnieć, że dotychczas głosu Hailee Steinfeld użyczały już Weronika Humaj (“Bumblebee”) oraz trochę wcześniej Joanna Kudelska (“Gra Endera”). Choć Humaj ma już małą rolę w MCU, a konkretniej w filmach z serii Spider-Man, uważamy, że należy mimo wszystki poważnie rozważyć jej kandydaturę do roli Kate Bishop.

“Hawkeye” na platformie Disney+ zadebiutuje 24 listopada!

4. faza Kinowego Uniwersum Marvela poza filmami kinowymi została również wzbogacona o oryginalne seriale dostępne na platformie Disney+. Premier doczekały się już takie produkcje jak: “WandaVision”, “Falcon i Zimowy Żołnierz”, “Loki”, “Czarna Wdowa” ,”A gdyby…?” oraz “Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni” . W kolejce seriali oczekują natomiast: “Hawkeye” (listopad 2021), “Ms. Marvel”, “Moon Knight” oraz “She-Hulk”, a następnymi filmami kinowymi będą: “Eternals” (listopad 2021), “Spider-Man: Bez drogi do domu” (grudzień 2021), “Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa” (maj 2022), “Thor: Miłość i grom” (lipiec 2022), “Czarna Pantera: Wakanda w moim serce” (listopad 2022), “The Marvels” (luty 2023), “Strażnicy Galaktyki Vol. 3” (maj 2023) oraz “Ant-Man and the Wasp: Quantumania” (lipiec 2023).
Disney+ to amerykańska platforma VOD należąca do The Walt Disney Company, zajmująca się dystrybucją treści stworzonych zarówno przez samego Disneya, jak i zakupionych przez niego marek takich jak: Gwiezdne wojny, Marvel, National Geographic, czy 20th Century Studios. Serwis wystartował w Stanach Zjednoczonych w listopadzie 2019 roku oraz w Europie Zachodniej w marcu 2020. Dokładna polska data startu nie jest jeszcze znana, choć najnowsze oficjalne informacje wskazują lato 2022 roku.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?