fbpx

“Hotel Transylwania: Transformania”: drugi zwiastun i nowa data premiery

Hotel Transylwania Transformania drugi zwiastun i nowa data premiery
Foto: UIP

W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu animowanego “Hotel Transylwania: Transformania” należący do popularnej serii wytwórni Sony Animation. Bazą do jej stworzenia był pomysł Genndy’ego Tartakovsky’ego (“Samuraj Jack”), który wyreżyserował pierwsze trzy części z serii, a który pozostaje teraz na stanowisku producenta. Ze względu na dalsze problemy z premierami filmów w amerykańskich kinach, studio postanowiło przenieść nową odsłonę “Hotelu Transylwania” na listopad, w konsekwencji czego nową polską datą premiery jest teraz 5 listopada, czyli w sam raz na Halloween.

W oryginalnej obsadzie pojawią się: Brian Hull (który zastąpi Adama Sandlera w roli Drakuli), Andy Samberg, Selena Gomez, Kathryn Hahn, Steve Buscemi, David Spade, Keegan-Michael Key i Jim Gaffigan. W polskiej obsadzie zwiastuna występują natomiast: Tomasz Borkowski, Damian Kulec, Agnieszka Mrozińska, Piotr Warszawski, Krzysztof Dracz, Jakub Szydłowski i Marek Robaczewski. Warto przypomnieć, że podobnie jak w przypadku pierwszego zwiastuna rola Jonathana została powierzona nowemu aktorowi – w poprzednich filmach był nim Paweł Ciołkosz.

Kiedy tajemniczy wynalazek Van Helsinga wariuje, Drak i jego potworni kumple zmieniają się w ludzi, a Johnny staje się potworem. W nowych, niekoniecznie odpowiadających im ciałach, pozbawiony swoich mocy Drak i jego żywiołowy zięć przemierzają świat w poszukiwaniu lekarstwa, zanim zmiany staną się nieodwracalne.

“Hotel Transylwania: Transformania” w kinach od 5 listopada!

W ostatnim czasie UIP wypuściła do kin filmy “Krudowie 2: Nowa era” oraz “Piotruś Królik 2: Na gigancie”. W swoich zapowiedziach na najbliższe miesiące dystrybutor umieścił takie produkcje jak: animowane “Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do wolności” (2 lipca), “Psi Patrol: Film” (3 września), “Rodzinka rządzi” (1 października), “Hotel Transylwania: Transformania” (5 listopada), aktorskie “Clifford. Wielki czerwony pies” (3 grudnia), czy “Spider-Man: No Way Home” (17 grudnia). Wśród wciąż niepotwierdzonych produkcji z dubbingiem znajdują się natomiast “Venom 2: Carnage” (17 września) oraz “Pogromcy duchów: Dziedzictwo” (11 listopada).
United International Pictures jest polskim dystrybutorem kinowym należącym do korporacji mediowych ViacomCBS i NBCUniversal. W swojej ofercie posiada wiele nagrodzonych produkcji filmowych pochodzących z takich wytwórni jak Universal Pictures, Paramount Pictures, Sony Pictures, DreamWorks, czy Nickelodeon Movies. Wśród najpopularniejszych franczyz filmowych w ostatnich latach UIP wprowadziło na duże ekrany się takie pozycje z dubbingiem jak: Jumanji, Transformers, Spider-Man, Jurassic World, czy animowane Minionki, Hotel Transylwania oraz “Grinch”, “Jak wytresować smoka”, “Trolle”, “Sekretne życie zwierzaków domowych”, czy “Angry Birds”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?