fbpx

“Kid Cosmic”: drugi sezon kreskówki już na Netfliksie

Kid Cosmic drugi sezon kreskówki już na Netfliksie
Foto: Netflix

Na platformie Netflix zadebiutował już drugi sezon serialu animowanego “Kid Cosmic”. To stworzona przez Craiga McCrackena kreskówka, która w założeniu miała stać się “Atomówkami” dzisiejszych czasów, a za których reboot artysta również był odpowiedzialny. Nowa seria liczy 8 odcinków, a w swoich rolach w wersji oryginalnej powracają: Jack Fisher, Amanda Céline Miller, Keith Ferguson oraz Lily Rose Silver. Poniżej prezentujemy twórców i obsadę naszego dubbingu.

Za opracowanie wersji polskiej odpowiedzialne było Iyuno•SDI Group. Reżyserem był Wojciech Urbański, dialogi napisała Anita Ucińska, a głosów postaciom użyczyli: Paweł Szymański (Kid), Anna Szymańczyk (Flo), Joanna Pach-Żbikowska (Jo), Wojciech Paszkowski (Papa G), Katarzyna Mogielnicka (Rosa) i Jan Aleksandrowicz-Krasko (Chuck).

W pozostałych rolach wystąpili: Hanna Kinder-Kiss (Carla, Królowa Xhan), Janusz Wituch (Carl), Paweł Szczesny (Carlos), Maksymilian Michasiów (Fry), Anna Wodzyńska (Ramona), Krzysztof Cybiński (Tuna Sandwich) oraz Zbigniew Dziduch, Zbigniew Suszyński, Piotr Tołoczko, Agnieszka Matysiak, Wojciech Żołądkowicz, Dariusz Błażejewski, Paulina Napora i Wojciech Chorąży.

Kiedy Kid natrafia na pochodzące z kosmosu kamienie mocy, jego marzenie o zostaniu bohaterem się spełniają. Wkrótce odkrywa jednak, że jego wyobrażenia o nowym życiu mają niewiele wspólnego z rzeczywistością, z którą przyjdzie mu się zmierzyć. A będzie to największa walka w jego życiu.

“Kid Cosmic” z nowymi odcinkami już na platformie Netflix!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępnione zostały nowe produkcje z polskim dubbingiem: filmy “Vivo”, “Kobiety szpiedzy”, “Harmiom – Film” oraz nowe odcinki seriali “Świat centaurów”, “Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci”, “Arlo w Nowym Jorku”, “Q-Force”, “Klub nurkowy”. We wrześniu zadebiutują z kolei film “Straszne historie” (15 września), “My Little Pony: Nowe pokolenie” (24 września) oraz seriale: “He-Man i Władcy Wszechświata” (16 września), “Chicago Party Aunt” (17 września), “Filuś i Kubuś” (24 września). W dalszych planach znajdują się między innymi film “Czerwona nota” (12 listopada) oraz drugi sezon serialu “Wiedźmin” (17 grudnia).
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w 2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?