fbpx

“Kid Cosmic”: zwiastun nowej kreskówki Netfliksa

Kid Cosmic zwiastun nowej kreskówki Netfliksa
Foto: Netflix

Autor takich kreskówek jak “Atomówki”, czy “Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster” przedstawia swoje najnowsze dzieło, “Kid Cosmic”, które na początku lutego zadebiutuje na platformie Netflix. 10-odcinkowa produkcja otrzymała już również zwiastun w wersji z polskim dubbingiem, który załączamy poniżej. Pierwszy z wymienionych tytułów nie padł tutaj przez przypadek, ponieważ “Kid Cosmic” będzie najnowszą i jedną z niewielu superbohaterskich produkcji dla młodszych widzów.

Twórcą “Kid Cosmic” jest Craig McCracken, a w oryginalnej obsadzie znaleźli się: Jack Fisher (“Game Shakers. Jak wydać grę?”), Amanda Céline Miller (“She-Ra i księżniczki mocy”), Keith Ferguson (“Kacze opowieści”) oraz Lily Rose Silver. W polskim dubbingu usłyszymy między innymi takich aktorów jak: Paweł Szymański, Joanna Pach-Żbikowska, Wojciech Paszkowski, czy Jan Aleksandrowicz-Krasko. Pełna obsadą oraz twórcy polskiej wersji zostaną ujawnieni w dniu premiery.

Kiedy Kid natrafia na pochodzące z kosmosu kamienie mocy, jego marzenie o zostaniu bohaterem się spełniają. Wkrótce odkrywa jednak, że jego wyobrażenia o nowym życiu mają niewiele wspólnego z rzeczywistością, z którą przyjdzie mu się zmierzyć. A będzie to największa walka w jego życiu.

“Kid Cosmic” na platformie Netflix zadebiutuje 2 lutego!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępniony został dubbing do nowych sezonów seriali “Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci”, “Chilling Adventures od Sabrina”, “Archer” oraz film “Będziemy bohaterami”. Nową pozycją dla najmłodszych widzów jest także “Koci domek Gabi”, a w styczniu w serwisie zadebiutują także nowe sezony seriali “Kroniki Idhunu” (8 stycznia) i “Rozczarowani” (15 stycznia), “Carmen Sandiego” (15 stycznia), “Park Jurajski: Obóz kredowy” (22 stycznia), jak również nowe produkcje “Przeznaczenie: Saga Winx” (22 stycznia) i filmy “Dwóch ojców” (15 stycznia) i “‘Ohana: Najcenniejszy skarb” (29 stycznia).
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?