fbpx

“Klub Opiekunek”: zwiastun 2. sezonu serialu Netfliksa

Klub Opiekunek zwiastun 2 sezonu serialu Netfliksa
Foto: Netflix

W październiku na platformie Netflix zadebiutują nowe odcinki serialu dla dzieci “Klub Opiekunek”. To kolejne podejście do serii bestsellerowych powieści autorstwa Ann M. Martin wydawanych w latach 1986-1999, ale tym razem dostępne także z polskim dubbingiem. Za sterami produkcji ponownie stanie Rachel Shukert, a w obsadzie powrócą: Sophie Grace, Malia Baker, Shay Rudolph i Momona Tamada, natomiast Kyndra Sanchez zastąpi w roli Xochitl Gomez, która była niedostępna ze względu na zdjęcia do filmu “Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa”.

Drugi sezon liczyć będzie 8 odcinków, a poniżej prezentujemy jego zwiastun w wersji z polskim dubbingiem. Przypomnijmy, że za opracowanie dubbingu do pierwszego sezonu odpowiedzialne było studio VSI. Reżyserką była Małgorzata Lalowska, dialogi napisał Dariusz Kosmowski, a w głównych rolach wystąpiły: Magdalena Herman-Urbańska, Maja Kwiatkowska, Zuzanna Jaźwińska, Barbara Garstka i Emilia Walus.

Kristy Thomas, Mary-Anne Spier, Claudia Kishi, Stacey McGill i Dawn Schafer to najlepsze przyjaciółki, które postanawiają zostać profesjonalnymi opiekunkami do dzieci i zakładają w tym celu specjalny klub. Oprócz trudności związanych z rozkręceniem biznesu, przychodzi im też mierzyć się ze szkolnymi problemami i bolączkami dojrzewania.

“Klub Opiekunek” z nowymi odcinkami wejdzie na platformę Netflix już 11 października!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępnione zostały nowe produkcje z polskim dubbingiem: filmy “Vivo”, “Kobiety szpiedzy”, “Harmiom – Film”, “Straszne historie” oraz nowe odcinki seriali “Świat centaurów”, “Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci”, “Arlo w Nowym Jorku”, “Q-Force”, “Klub nurkowy”, “Kid Cosmic”, “He-Man i Władcy Wszechświata”. We wrześniu zadebiutują z kolei film “My Little Pony: Nowe pokolenie” (24 września) oraz seriale: “Chicago Party Aunt” (17 września), “Filuś i Kubuś” (24 września). W dalszych planach znajdują się między innymi film “Czerwona nota” (12 listopada) oraz drugi sezon serialu “Wiedźmin” (17 grudnia).
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w 2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?