fbpx

“Królewska Straż”: obsada polskiego dubbingu

królewska straż obsada polskiego dubbingu

Dziś na antenie stacji Boomerang zadebiutował nowy serial animowany zatytułowany “Królewska Straż”. To kanadyjska produkcja dla dzieci stworzona przez Matta Fernandesa dla stacji CBC Kids. Animacja łączy w sobie gatunki przygody, akcji, komedii i science fiction będąc jednocześnie odpowiednią dla młodszej grupy odbiorców (3-6 lat). “Królewska Straż” jest porównywana przez internautów do dziecięcej wersji Power Rangers; składa się z 23 dwuczęściowych odcinków, które emitowane będą codziennie o godzinie 18:00. Poniżej prezentujemy twórców i obsadę dubbingu serialu!

Za opracowanie polskiej wersji językowej odpowiedzialne było studio SDI Media. Reżyserował Szymon Waćkowski, dialogi napisała Izabela Tereszczuk-Prusakowska. Głosów postaciom użyczyli: Piotr Bajtlik (Luka), Jakub Strach (Jabari), Krzysztof Szczepaniak (TJ), Julia Łukowiak (Dalilah), Wojciech Żołądkowicz (Norvyn), Agnieszka Mrozińska (Sprocket) i inni.

Królewska Straż to grupa pięciu zwierzęcych bohaterów, którzy są gotowi na wszystko, aby ocalić swoje królestwa, gatunki i cały świat! Uzbrojona w najnowocześniejsze pojazdy, które razem tworzą wystrzałowego robota, Królewska Straż ma za zadanie powstrzymać katastrofę ekologiczną i dbać o świat.

“Królewska Straż” na antenie stacji Boomerang zadebiutuje 1 września!

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?