fbpx

“Łowcy trolli: Przebudzenie tytanów”: zwiastun filmu animowanego Netfliksa

Łowcy trolli Przebudzenie tytanów zwiastun filmu animowanego Netfliksa
Foto: Netflix

“Opowieści z Arkadii” to animowana saga stworzona dla platformy Netflix przez wytwórnię DreamWorks Animation oraz nagrodzonego Oscarem Guillermo Del Toro (“Kształt wody”). Jej premiera miała miejsce w grudniu 2016 roku wraz z premierą serialu “Łowcy trolli”, który ostatecznie doczekał się aż trzech sezonów, następnie fabuła kontynuowana była w “3 nie z tej ziemi” (w sumie dwa sezony), a zakończyła się w “Czarodziejach” (jeden sezon). To jednak nie wszystko, całą sagę zakończy film pełnometrażowy “Łowcy trolli: Przebudzenie tytanów”, który zadebiutuje w serwisie już w lipcu tego roku.

Netflix opublikował już krótką zapowiedź animacji, w której możemy usłyszeć Andrzeja Chudego, najpewniej też reżysera dubbingu ze studia Master Film. Oficjalnie wiadomo, że w oryginalnej obsadzie w swoich rolach powrócą: Steven Yeun, Alfred Molina, Nick Offerman, Emile Hirsch, Nick Frost, Diego Luna, Kelsey Grammer, Cheryl Hines, Lexi Medrano, Charlie Saxton oraz Colin O’Donoghue. Oczekuje się, że w polskiej wersji głosów postaciom użyczą między innymi: Waldemar Barwiński, Przemysław Glapiński, Andrzej Niemirski, Mateusz Weber, Klaudiusz Kaufmann, Maksymilian Bogumił, Grzegorz Pawlak, Hanna Chojnacka, Justyna Kowalska, Józef Pawłowski i Kamil Pruban.

Po wydarzeniach zaprezentowanych w trylogii „Opowieści z Arkadii” bohaterowie Arkadii muszą połączyć siły, aby ocalić ludzkość przed niegodziwym Mrocznym Zakonem, którego członkowie za pomocą czarnej i nieokiełznanej magii przywołują starożytnych tytanów grożących zniszczeniem świata.

“Łowcy trolli: Przebudzenie tytanów” zadebiutują na platformie Netflix 21 lipca!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępnione zostały nowe produkcje z polskim dubbingiem: serial “Na tafli marzeń”, filmy “Dzień na tak”, “Tajna Agencja Kontroli Magii”, “Oktonauci i Pierścień Ognia”, “Thunder Force”, “Arlo – chłopiec-aligator”, nowe odcinki seriali “Zjazd rodzinny”, “Mighty Express”, “Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci”, “Izzy w świecie koali” oraz specjalny odcinek kreskówki “Ostatnie dzieciaki na Ziemi”. Jeszcze w kwietniu na platformie zadebiutuje także film animowany “Mitchellowie kontra maszyny” (30 kwietnia).
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w 2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?