fbpx

“Miasto duchów”: zwiastun nowego serialu animowanego Netfliksa

Miasto duchów zwiastun nowego serialu animowanego Netfliksa
Foto: Netflix

“Miasto duchów” to nowy serial animowany, który w marcu zagości na platformie Netflix. Produkcja jest połączeniem animacji oraz prawdziwego świata utrzymanej w konwencji dokumentu. W każdym odcinku bohaterowie poznają prawdziwych mieszkańców Los Angeles, którzy opowiadają im swoją historię. Co ciekawe w wersji oryginalnej ci “przypadkowi” ludzie użyczają głosów swoim postaciom. “Miasto duchów” porównać więc można chociażby do “The Midnight Gospel” w wersji dziecięcej.

Showrunnerką i producentką wykonawczą kreskówki jest Elizabeth Ito, nagrodzona Emmy reżyserka i scenarzystka serialu “Pora na przygodę!” oraz twórczyni krótkometrażowego filmu Cartoon Network “Welcome to My Life”. W polskiej wersji zwiastun wystąpili natomiast: Katarzyna Wincza, Oliwier Derkacz, Jakub Strach i Antonina Żbikowska. Pełną obsadę oraz twórców naszego dubbingu poznamy w dniu premiery.

Grupa uwielbiających duchy dzieciaków z Los Angeles poznaje historię swojego miasta dzięki rozmowom z zamieszkującymi je przyjaznymi zjawami. Członkowie Klubu Zjaw pokazują innym, jak żyć w obecnych czasach, komunikując się z duchami z przeszłości.

“Miasto duchów” na platformie Netflix zadebiutuje 5 marca!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępniony został dubbing do nowych sezonów seriali “Archer”, “Kroniki Idhunu”, “Rozczarowani”, “Carmen Sandiego”, “Park Jurajski: Obóz kredowy”, “Mighty Express” oraz nowe produkcje: seriale “Przeznaczenie: Saga Winx”, “Kid Cosmic” i filmy “Będziemy bohaterami”, “Dwóch ojców” i “‘Ohana: Najcenniejszy skarb”. W lutym na platformie pojawi się także film “Podróż Xico” (12 lutego) oraz pierwszy polski serial animowany “Kajko i Kokosz” (28 lutego).
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?