fbpx

“Miłość, śmierć i roboty”: zwiastun 2. sezonu antologii

Miłość śmierć i roboty zwiastun 2 sezonu antologii
Foto: Netflix

W maju na platformie Netflix zadebiutuje drugi sezon serialu “Miłość, śmierć i roboty”. Produkcja została stworzona przez Tima Millera (“Deadpool”) jako antologia krótkich filmów animowanych science fiction przeznaczonych dla widzów dorosłych, przez wzgląd na dużą ilość brutalności. Pierwsza seria zadebiutowała w marcu ubiegłego roku z liczbą 18 odcinków. Nie wiadomo na razie ile epizodów liczyć będzie nowy sezon, ani jakich aktorów w wersji oryginalnej zaproszono do udziału, jednak przypomnijmy, że w produkcji gościły już duże nazwiska.

Kilka dni temu Netflix udostępnił zwiastun kolejnych odcinków antologii, a dziś otrzymał on także polską wersję językową, którą prezentujemy poniżej. Na chwilę obecną nie są znane studia animacji, które pracowały nad nowymi historiami. Pośród tych z pierwszej serii znalazły się między innymi: Blur Studio, Blow Studio, Unit Image, Red Dog Culture House, Sony Picture Imageworks, Passion Animation Studios, czy Sun Creature Studio. Przypomnijmy, że za opracowanie dubbingu do pierwszej serii odpowiedzialne było BTI Studios, obecnie IYUNO Media Group. Reżyserem był Jan Aleksandrowicz-Krasko, a dialogi napisała Hanna Osuch.

“Miłość, śmierć i roboty” z nowymi odcinkami powróci 14 maja!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępnione zostały nowe produkcje z polskim dubbingiem: serial “Na tafli marzeń”, filmy “Dzień na tak”, “Tajna Agencja Kontroli Magii”, “Oktonauci i Pierścień Ognia”, “Thunder Force”, “Arlo – chłopiec-aligator”, nowe odcinki seriali “Zjazd rodzinny”, “Mighty Express”, “Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci”, “Izzy w świecie koali” oraz specjalny odcinek kreskówki “Ostatnie dzieciaki na Ziemi”. Jeszcze w kwietniu na platformie zadebiutują nowe odcinki serialu “Tut Tut Autka w Pagórkowie” (27 kwietnia) oraz film animowany “Mitchellowie kontra maszyny” (30 kwietnia).
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w 2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?