fbpx

“Misiek: Ekipa na wakacjach”: zwiastun i obsada polskiego dubbingu

Misiek Ekipa na wakacjach zwiastun i obsada polskiego dubbingu
Foto: Kino Świat

Za równo miesiąc w kinach pojawi się kolejna część z serii o Miśku z Nowego Jorku. “Misiek: Ekipa na wakacjach” to produkcja animowana od twórców Toy Story i Jak wytresować smoka, której zwiastun pojawił się właśnie w sieci, a obejrzeć możecie go poniżej. Wielu widzów nie zdziwi zapewne fakt, że tytułowy Misiek doczekał się w nim nowego głosu – w poprzednich filmach byli nim Grzegorz Kwiecień i Piotr Adamczyk. Poniżej prezentujemy twórców i pełna obsadę nowej części.

Za opracowanie polskiego dubbingu do filmu odpowiedzialne było Studio PRL. Reżyserem był Maciej Kosmala, dialogi napisał Piotr Cieński, za nagraniem i montaż dialogów odpowiedzialny był Dawid Pietruszka, który wraz z Antonem Borowym dokonał również zgrania filmu. Produkcją kierowała Agata Bornus.

Głosów postaciom użyczyli: Konrad Darocha (Misiek), Wojciech Machnicki (Sokrates), Julia Kołakowska-Bytner (Elisabeth), Maciej Kosmala (Tiny), Małgorzata Gradkowska (Maria), Antoni Scardina (Junior), Paweł Szymański (Chase), Patryk Siemek (Pete), Tomasz Błasiak (Jim), Waldemar Barwiński (Rick), Jarosław Domin (Fong), Grzegorz Pawlak (Fu) oraz Diana Zamojska, Weronika Łukaszewska, Klementyna Umer, Edyta Torhan, Ignacy Martusewicz, Paweł Szczesny, Maciej Więckowski, Jacek Pluta i inni.

Zmęczony obowiązkami króla polarnego Misiek postanawia zrobić sobie wolne i poświęcić więcej czasu rodzinie. Niestety ktoś wykorzystuje urlop władcy i kradnie mu koronę, bez której ten nie może sprawować rządów. Pod pozorem wakacji Misiek wraz z rodziną i najwierniejszymi przyjaciółmi wybiera się do Azji, by odzyskać symbol swojej władzy.

“Misiek: Ekipa na wakacjach” w kinach od 17 grudnia!

Kino Świat to jeden z wiodących dystrybutorów filmów w Polsce, aktywny na takich polach jak kino, telewizja, VOD oraz nośniki DVD i Blu-Ray. Oprócz dystrybucji Kino Świat zajmuje się również produkcją i koprodukcją filmów polskich i zagranicznych. Obecnie jest częścią globalnego koncernu mediowego Vivendi. Największą część produkcji wypuszczanych przez dystrybutora z dubbingiem są nieanglojęzyczne animacje, filmy przygodowe oraz science fiction, jednak zdarzają się także popularne tytuły. Spośród ważniejszych tytułów należy wymienić: animowane “Lato Muminków” (2009), “Mały Książę” (2015),”Ratchet i Clank” (2016), “Playmobil. Film” (2019), filmy z serii Asterix i Obelix oraz Królowa Śniegu, aktorskie “Imperium robotów. Bunt człowieka” (2014), “Valerian i miasto tysiąca planet” (2017), “Pinokio” (2019), czy słowacko-czesko-polską koprodukcję “Czerwony Kapitan”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?