fbpx

“My Little Pony: Nowe pokolenie”: pierwszy zwiastun filmu od Netfliksa

My Little Pony Nowe pokolenie pierwszy zwiastun filmu od Netfliksa
Foto: Netflix

W sieci zadebiutował właśnie zwiastun nowego filmu z serii “My Little Pony”! To jednak nie ta sama seria, którą mogliśmy oglądać przez ostatnie lata. “My Little Pony: Nowa generacja” to bezpośrednie wprowadzenie do piątej już, cóż, generacji, która przedstawi nam zupełnie nowych głównych bohaterów. Co jednak najważniejsze, pełnometrażowa animacja to dopiero początek, bo na najbliższe lata zaplanowana jest dalsza część kreskówki, odcinki specjalne, czy odcinki przeznaczone do emisji w serwisie YouTube.

“My Little Pony: Nowa generacja” miało początkowo zadebiutować w kinach, jednak ze względu na pandemię jego premiera została przeniesiona na platformę Netflix. Film zostanie tam udostępniony już 24 września. Choć nowe przygody przedstawią nam zupełnie nowe postacie, twórcy nie wykluczają, że gdzieś po drodze mogą powrócić znani już bohaterowie. Przypomnijmy, że My Little Pony to marka zabawek stworzona przez wytwórnię Hasbro, a jej początki sięgają lat 80. ubiegłego wieku. Do dziś doczekała się ponad 350 odcinków seriali, wielu epizodów specjalnych oraz filmów.

W oryginalnej obsadzie znaleźli się: Vanessa Hudgens (“High School Musical”), Kimiko Glenn (“Świat centaurów”), James Harsden (“Zaczarowana”), Liza Koshy (“Scooby-Doo i… zgadnij kto?”), Ken Jeong (“Tom i Jerry”), Sofia Carson (“Następcy 3”), Elizabeth Perkins (“Hop”), Jane Krakowski (“Rodzeństwo Willoughby”), Phil LaMarr (“Iniemamocni 2”) i Michael McKean (“Dr Dolittle 2”). Za kamerą staną Robert Cullen, José Luis Ucha i Mark Fattibene.

W polskiej wersji zwiastuna występują natomiast: Marta Burdynowicz jako Sunny, Magdalena Wasylik jako Izzy, Maciej Dybowski jako Hitch, Ewa Prus jako Zipp, Marcin Franc jako Sprout, Anna Szpaczyńska jako Pipp, Izabella Bukowska-Chądzyńska, Bartłomiej Nowosielski i Krzysztof Cybiński. Biorąc pod uwagę, że film ma być początkiem nowej generacji, bohaterów z takimi właśnie głosami najpewniej oglądać będziemy przez najbliższych kilka lat.

Equestria straciła swoją magię, przez co ziemskie kucyki, jednorożce i pegazy żyją w ciągłym strachu i nieufności. Kierująca się ideałami Sunny, należąca do kucyków ziemskich, i ciekawski jednorożec Izzy wspólnie wyruszają w epicką i pełną przygód podróż, w trakcie której odwiedzą odległe krainy i zmienią dawnych wrogów w nowych przyjaciół.

“My Little Pony: Nowe pokolenie” na platformie Netflix zadebiutuje 24 września!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępnione zostały nowe produkcje z polskim dubbingiem: filmy “Ulica strachu: Część 1 – 1994”, “Ulica strachu: Część 2 – 1978”, “Ulica strachu: Część 3 – 1666”, “Water Man”, “Łowcy trolli: Przebudzenie tytanów”, “Vivo” oraz nowe odcinki seriali “Pokémon: Podróże – Seria”, “Ridley Jones: Strażniczka muzeum”, “Johnny Test”, “Świat centaurów”, “Koci Domek Gabi”. W sierpniu w ofercie serwisu pojawią się nowe odcinki seriali “Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci” (13 sierpnia), “Zjazd rodzinny” (26 sierpnia) i filmy “Harmidom – Film” (20 sierpnia), “Wiedźmin: Zmora wilka” (23 sierpnia) i “Cały on” (27 sierpnia).
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w 2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?