fbpx

“Na tafli marzeń”: zwiastun nowego serialu sportowego od Netfliksa

Na tafli marzeń zwiastun nowego serialu sportowego od Netfliksa
Foto: Netflix

W marcu na platformie Netflix zadebiutuje nowy serial aktorski zatytułowany “Na tafli marzeń”. Sportowa produkcja łączy w sobie elementy komedii i dramatu, a jej główna tematyka oscyluje wokół łyżwiarstwa figurowego oraz hokeja. Serial stworzyli Kirstie Falkous i John Reiger dla wytwórni Lime Pictures, odpowiedzialne między innymi za serie “Życie w cuglach” i “Kroniki Evermoor” Disneya. Produkcja liczyć będzie 10 odcinków, a poniżej prezentujemy jej zwiastun w wersji z polskim dubbingiem.

W oryginalnej obsadzie znaleźli się między innymi: Grace Beedie, Dakota Benjamin Taylor, Jade Ma, Jeremias Amoore, Leonardo Fontes, Anastázie Chocholatá, Sarah-Jane Potts, Doug Rao, Tanja Ribic, Oscar Skagerberg i Jerry Kwarteng. W polskiej wersji zwiastun wystąpili między innymi: Zofia Modej, Jędrzej Hycnar, Krzysztof Grabowski, Leszek Zduń i Milena Staszuk. Najpewniej obsada jest już ostateczna, jednak szczegółowe informacje poznamy w dniu premiery serialu.

Życie 15-letniej Kayli staje na głowie, gdy zostaje zmuszona do przeprowadzki z Kanady do Wielkiej Brytanii po tym jak jej brat bliźniak Mac dostaje się do prestiżowej akademii hokeja na lodzie. Rozczarowana decyzją rodziców, Kayla musi na nowo znaleźć swoje miejsce na lodzie i wyjść z cienia swojego brata gwiazdora.

“Na tafli marzeń” zadebiutuje na platformie Netflix już 15 marca!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępnione zostały nowe produkcje z polskim dubbingiem: seriale “Przeznaczenie: Saga Winx”, “Kid Cosmic”, “Kajko i Kokosz” i film “Podróż Xico”. W marcu na platformie pojawią się także nowe seriale jak animowane “Miasto duchów” (5 marca), “Gofcia i Mochi” (16 marca), nowe odcinki kreskówki “Paradise PD” (12 marca) oraz filmy “Róża Bombaju” (8 marca), “Dzień na tak” (12 marca), “Tajna Agencja Kontroli Magii” (25 marca) i “Tydzień z życia” (26 marca).
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?