fbpx

“Nareszcie sam w domu”: zwiastun nowej wersji “Kevina samego w domu” z dubbingiem

Nareszcie sam w domu nowa wersja Kevina samego w domu z dubbingiem na Disney+
Foto: Disney+

“Kevin sam w domu” to kultowy film familijny powtarzany w Polsce do znudzenia w każde święta. Niestety w emisji nigdy nie doczekał się polskiego dubbingu – ani on, ani żadna z jego kontynuacji (z tych, które się liczą, oczywiście). Teraz sytuacja jednak się zmienia, bo na platformie Disney+ zadebiutowała dziś nowa wersja serii zatytułowana “Nareszcie sam w domu”, a wszystko oczywiście z okazji trwającego Dnia Disneya. Choć polski dubbing w filmie nie jest jeszcze dostępny, w serwisie pojawił się zwiastun w rodzimej wersji, który prezentujemy poniżej.

Reżyserem tej świątecznej komedii familijnej jest Dan Mazer, a w głównych rolach występują: Archie Yates (“Jojo Rabbit”), Ellie Kemper (“LEGO Batman: Film”), Rob Delaney (“Deadpool 2”, “Tom i Jerry”), Kenan Thompson (“Clifford. Wielki czerwony pies”), czy Devin Ratray, który powtórzy swoją rolę Buzza McCallistera z filmów “Kevin sam w domu” oraz “Kevin sam w Nowym Jorku”. Warto dodać, że pierwotnie w produkcji miał gościnnie wystąpić sam Macaulay Culkin, czyli tytułowy Kevin, jednak ostatecznie do tego nie doszło. W polskim zwiastunie swoich głosów użyczają między innymi: Antoni Chrościcki jako Max, Bartłomiej Kasprzykowski jako Blake, Aneta Todorczuk jako Carol, Marcin Perchuć jako Jeff oraz Jolanta Fraszyńska jako Pam.

“Nareszcie sam w domu” już na Disney+!

W ostatnim czasie na Disney+ z dubbingiem udostępniono w całości takie produkcje jak: animowane “A gdyby…?”, “Gwiezdne wojny: Wizje”, czy aktorskie “Doogie Kamealoha, lekarka” oraz należący do MCU serial “Loki”. W listopadzie w ofercie platformy pojawiły się również: serial “Olaf przedstawia” oraz krótkometrażówki “Ciao Alberto” i “Simpsonowie: Wszystkiego Disneyplusowego”, na premierę oczekuje film “Nareszcie sam w domu”, a w planach wciąż oczekuje serial Marvela “Hawkeye” (24 listopada). W grudniu w serwisie zadebiutują się z kolei: animowany film “Dziennik Cwaniaczka” (3 grudnia) oraz serial “Księga Boby Fetta” (29 grudnia).
Disney+ to amerykańska platforma VOD należąca do The Walt Disney Company, zajmująca się dystrybucją treści stworzonych zarówno przez samego Disneya, jak i zakupionych przez niego marek takich jak: Gwiezdne wojny, Marvel, National Geographic, czy 20th Century Studios. Serwis wystartował w Stanach Zjednoczonych w listopadzie 2019 roku oraz w Europie Zachodniej w marcu 2020. Dokładna polska data startu nie jest jeszcze znana, choć najnowsze oficjalne informacje wskazują lato 2022 roku.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?