fbpx

“Nieustraszony”: zwiastun nowego filmu animowanego Netfliksa

nieustraszony zwiastun filmu animoanego netfliksa

W ostatnich miesiącach Netflix zacząłem poważnie inwestować w filmy animowane. “Nieustraszony” to kolejny pełnometrażowy tytuł, który w tym miesiącu zawita na platformę w wersji z polskim dubbingiem. Cory Edwards (“Czerwony Kapturek: Prawdziwa historia”) zajął się zarówno reżyserią, jak i scenariuszem. Za produkcję odpowiedzialne są studia 3QCU Media oraz Vanguard Films and Animation, twórcy takich animacji jak “Urwis”, czy “Gnomy rozrabiają”. Poniżej prezentujemy zwiastun filmu z polskim dubbingiem!

W głównych rolach w wersji oryginalnej wystąpią: Miles Robbins, Yara Shahidi (“3 nie z tej ziemi: Opowieści z Arkadii”), Gabrielle Union (“Lwia Straż”) oraz Dwyane Wade. W zwiastunie polskiej wersji wystąpili natomiast: Damian Kulec, Karolina Bacia, Krzysztof Szczepaniak oraz Anna Szymańczyk. Najpewniej usłyszymy ich również w ostatecznej polskiej wersji, gdy film zadebiutuje na platformie w piątek.

Nastoletni miłośnik gier wideo musi zaopiekować się trojgiem obdarzonych supermocami dzieci, które z kosmosu trafiają wprost na jego podwórko.

“Nieustraszony” pojawi się na platformie Netflix już 14 sierpnia!

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?