O projekcie

Portal wSyncu.pl powstał by zaspokajać potrzeby najbardziej zagorzałych fanów polskiego dubbingu i innych artystycznych opracowań dźwiękowych naszych rodzimych twórców. Chcemy z prędkością światła docierać do wszystkich zainteresowanych, przekazując najświeższe informacje na temat polskich wersji językowych filmów i seriali.

Dzięki współpracy z największymi polskimi studiami dźwiękowymi, dystrybutorami oraz stacjami telewizyjnymi mamy możliwość tworzenia dla naszych odbiorców pełnowartościowego contentu, bogatego zarówno w newsy tekstowe, jak i materiały wideo.

Nazwa wSyncu pochodzi od określenia w synchronie. W produkcji dźwiękowej wyrażenia tego używa się by stwierdzić np. czy dźwięk jest zsynchronizowany z obrazem i ruch ust postaci zgadza się ze słowami, które wypowiada. Szczególnie w dubbingu jest to bardzo ważna kwestia, bez której nie można mówić o dobrym opracowaniu dźwiękowym.

Kariera

Głównym zadaniem portalu wSyncu.pl jest aktywne przekazywanie informacji o nowościach związanych z polskim dubbingiem. To pierwsze takie miejsce w Internecie, działające we współpracy z największymi polskimi studiami dźwiękowymi, dystrybutorami filmowymi i stacjami telewizyjnymi.

Praca z nami to idealna oferta dla młodych ludzi z pasją, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z dziennikarstwem i tworzeniem materiałów audiowizualnych. Zdobywanie doświadczenia we współpracy z najbardziej znanymi twórcami polskiej kultury to zaledwie część możliwości jakie oferujemy. Jeśli jesteś osobą otwartą, kreatywną i dyspozycyjną, a praca non-profit nie jest dla Ciebie problemem to napisz do nas na kontakt@wsyncu.pl – opowiedz krótko o sobie i pokaż co potrafisz!

Szukamy redaktorów i recenzentów, którzy będą zapełniali nasz portal najświeższymi informacjami i świetnymi tekstami o dubbingu, aktorach i produkcjach filmowych. Szukamy dziennikarzy z aktorskim zacięciem, którzy zostaną twarzą wSyncu.pl tworząc artystyczne reportaże oraz wywiady wideo. I w końcu, szukamy operatorów, dźwiękowców, oświetleniowców oraz montażystów, dzięki którym cały ten kontent będzie mógł powstać. Masz inny pomysł na siebie? Więc Ciebie też szukamy!