fbpx

“’Ohana: Najcenniejszy skarb”: zwiastun filmu Netfliksa

Ohana Najcenniejszy skarb nowy film oryginalny Netfliksa
Foto: Netflix

Netflix opublikował zwiastun swojego nowego filmu familijnego zatytułowanego “’Ohana: Najcenniejszy skarb”. Reżyserką produkcji jest debiutująca w pełnym metrażu Jude Weng (dotychczas pracująca nad odcinkami seriali jak “Dobre miejsce”, “Młody Sheldon”, czy “iZombie”), a scenariusz do niej napisała Chrisitny Strain (niegdyś kolorystka komiksów Marvela).
W głównych rolach w filmie wystąpią: Kea Peahu, Alex Aiono, Lindsay Watson, Owen Vaccaro, Kelly Hu i Branscombe Richmond.

Zgodnie z naszymi przewidywaniami film otrzyma również polski dubbing, o czym świadczy zapowiedź w takiej również wersji. Możecie obejrzeć ją poniżej. Swoich głosów użyczyli między innymi: Zuzanna Jaźwińska, Karol Osentowski, Anna Gajewska, Leszek Filipowicz, Borys Wiciński i najpewniej usłyszymy ich także w finalnej polskiej wersji. Na ostateczne ogłoszenie przyjdzie nam jednak poczekać do premiery.

Wakacje rodzeństwa z Brooklynu na wyspie Oahu przybierają niespodziewany obrót za sprawą dziennika z informacją o dawno zaginionym skarbie. Tak rozpoczyna się wspaniała przygoda z nowymi przyjaciółmi i niezwykła podróż do hawajskich korzeni.

“’Ohana: Najcenniejszy skarb” na platformie Netflix zadebiutuje 29 stycznia 2021 roku!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępniony został dubbing do nowych sezonów seriali “Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci”, “Chilling Adventures od Sabrina”, “Archer”, “Kroniki Idhunu” oraz film “Będziemy bohaterami”. Nową pozycją dla najmłodszych widzów jest także “Koci domek Gabi”, a w styczniu w serwisie zadebiutują także nowe sezony seriali “Rozczarowani” (15 stycznia), “Carmen Sandiego” (15 stycznia), “Park Jurajski: Obóz kredowy” (22 stycznia), jak również nowe produkcje “Przeznaczenie: Saga Winx” (22 stycznia) i film “Dwóch ojców” (15 stycznia).
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?