fbpx

“Pixar Popcorn”: zwiastun i obsada polskiego dubbingu

Pixar Popcorn zwiastun nowej serii krótkometrażówek Disney+
Foto: Disney+

W ubiegły piątek na platformie Disney+ zadebiutowała nowa seria krótkometrażówek zatytułowana “Pixar Popcorn” również w wersji z polskim dubbingiem. Produkcja jest kolekcją 10 krótkometrażowych historii z udziałem najpopularniejszych postaci z filmów wytwórni Pixar, w tym “Toy Story 4”, “Auta”, “Gdzie jest Dory”, “Co w duszy gra”, “Iniemamocni 2” oraz “Coco”. Jak się jednak okazuje, większość odcinków jest niema. Poniżej prezentujemy obsadę oraz zwiastun serialu udostępniony w weekend na platformie.

Za realizację dubbingu odpowiedzialne było studio SDI Media. Reżyserem był Wojciech Paszkowski, dialogi napisał Jan Wecsile, a nad realizacją dźwięku oraz jego montażem pracował Mateusz Michniewicz. Głosów bohaterom użyczyli Abelard Giza (Kwaku) i Wojciech Tremiszewski (Bunio). Warto zauważyć, że reakcje w serialu maja także postacie Dory oraz Boba Parra, które najpewniej zostały pozostawione z wersji oryginalnej.

“Pixar Popcorn” już na platformie Disney+!

W ostatnim czasie na Disney+ udostępniono z dubbingiem również filmy “Chmury”, “Linia obrony”, “Wróżka potrzebna od zaraz”, “Czarna Piękność” oraz serial “Cudowny świat Mikiego”. W kolejce premiera czeka również serial “WandaVision”, familijny film “Flora i Ulysses” (19 lutego) oraz kolejna odcinkowa produkcja MCU, “Falcon i Zimowy Żołnierz” (19 marca).
Disney+ to amerykańska platforma VOD należąca do The Walt Disney Company, zajmująca się dystrybucją treści stworzonych zarówno przez samego Disneya, jak i zakupionych przez niego marek takich jak: Gwiezdne wojny, Marvel, National Geographic, czy 20th Century Studios. Serwis wystartował w Stanach Zjednoczonych w listopadzie 2019 roku oraz w Europie Zachodniej w marcu 2020. Polska data startu nie jest jeszcze znana, choć dotychczas mówiło się o premierze w pierwszej połowie 2021 roku. Disney+ ma być dostępny na wszystkich rynkach do końca 2021 roku.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?