fbpx

“Pokémon: Sekrety dżungli”: pierwszy zwiastun nowego filmu anime

Pokémon Sekrety dżungli pierwszy zwiastun nowego filmu anime
Foto: Netflix

W sieci zadebiutował właśnie pierwszy zwiastun nowego, 23. w kolejności filmu z serii Pokémon, który w wersji z polskim dubbingiem prezentujemy poniżej. “Pokémon: Sekrety dżungli” pojawi się w październiku w ofercie platformy Netflix i przedstawi zupełnie nową historię z udziałem 8. generacji kieszonkowych potworków. Film oficjalnie zadebiutował w Japonii w grudniu ubiegłego roku, jednak dopiero teraz będą mogli go obejrzeć mieszkańcy pozostałych krajów.

W głównej roli w wersji polskiej występuje Hanna Kinder-Kiss jako Ash Ketchum, a w nowych rolach towarzyszyć jej będą: Borys Wiciński (Koko), Tomasz Błasiak (Zarude / Papi) oraz Karol Dziuba (Doktor Zed). Warto zauważyć, że do swoich ról najpewniej powrócą też Izabela Dąbrowska, Jarosław Budnik i Mirosław Wieprzewski jako członkowie Zespołu R oraz Jan Aleksandrowicz-Krasko w roli narratora (rolę tę przejął po zmarłym Mikołaju Klimku).

Mieszkający w Lesie Okoya, młody Koko został wychowany przez samotnego mitycznego Pokémona Zarude’a. Gdy spotyka na swojej drodze Asha i Pikachu, z pomocą których odkrywa świat ludzi, poddaje w wątpliwość swoje pochodzenie. Gdy dżungli zagraża niebezpieczeństwo, więzi między Pokémonami i ludźmi zostaną wystawione na próbę.

“Pokémon: Sekrety dżungli” na platformie Netflix zadebiutuje 8 października!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępnione zostały nowe produkcje z polskim dubbingiem: filmy “Vivo”, “Kobiety szpiedzy”, “Harmiom – Film” oraz nowe odcinki seriali “Świat centaurów”, “Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci”, “Arlo w Nowym Jorku”, “Q-Force”, “Klub nurkowy”. We wrześniu zadebiutują z kolei film “Straszne historie” (15 września), “My Little Pony: Nowe pokolenie” (24 września) oraz seriale: “He-Man i Władcy Wszechświata” (16 września), “Chicago Party Aunt” (17 września), “Filuś i Kubuś” (24 września). W dalszych planach znajdują się między innymi film “Czerwona nota” (12 listopada) oraz drugi sezon serialu “Wiedźmin” (17 grudnia).
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w 2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?