fbpx

“Potworna robota”: zwiastun serialu Disney+ z bohaterami “Potworów i spółki”

Potworna robota zwiastun serialu Disney Plus z bohaterami Potworów i spółki
Foto: Disney+

W lipcu na Disney+ pojawią się zupełnie nowe potwory! Wszystko za sprawą serialu animowanego “Potworna robota”, który rozszerza uniwersum znane już widzom z filmów “Potwory i spółka” oraz “Uniwersytet potworny”, a jego akcja ma rozpocząć się po wydarzeniach z tego pierwszego tytułu. W produkcji poznamy zupełnie nowych głównych bohaterów, ale wiemy też, że wielu ze znanych nam bohaterów powróci w swoich rolach, co pokazuje choćby zwiastun, który w wersji z polskim dubbingiem prezentujemy poniżej.

W swoich rolach z filmów powracają w nim: Wojciech Paszkowski jako Mike, Paweł Sanakiewicz jako Sullivan i Małgorzata Kożuchowska jako Celia. W nowych rolach występują natomiast: Ignacy Liss, Karolina Bacia, Bartłomiej Nowosielski, Przemysław Wyszyński, Monika Obara, Tomasz Borkowski. Warto także zauważyć, że rolę Roz, po zmarłej Krystynie Rutkowskiej-Ulewicz, przejęła Miriam Aleksandrowicz. W oryginalnej obsadzie występują: Ben Feldman, Mindy Kaling, Henry Winkler, Lucas Neff, Alanna Ubach oraz John Goodman, Bully Crystal, Jennifer Tilly, Bob Peterson oraz John Ratzenberger.

Pierwszy sezon “Potwornej roboty” ma liczyć 10 odcinków, z czego podczas samej premiery udostępnione zostaną aż dwa epizody. Kreskówka to także drugi serial, po niewyemitowanym nigdy po polsku “Buzz Astral z Gwiezdnej Bazy”, oparty na produkcji wytwórni Pixar , przy czym samo studio nie pracowało nad nim bezpośrednio. Z relacji twórców wynika jednak, że historia zawierać będzie niewykorzystane pomysły z kinowych produkcji.

“Potworna robota” na platformie Disney+ zadebiutuje 7 lipca!

W ostatnim czasie na Disney+ z dubbingiem udostępniono takie produkcje jak: seriale “Drużyna”, “Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja”, “WandaVision” oraz nowe odcinki “High School Musical: Serial”. Na swoją polską premierę wciąż oczekują seriale “Falcon i Zimowy Żołnierz” oraz “Loki”, należące do Kinowego Uniwersum Marvela, a w najbliższym czasie na platformie pojawią się także nowe seriale “Tajne stowarzyszenie Nicholasa Benedicta” (25 czerwca), “Potworna robot” (7 lipca), “Turner i Hooch” (21 lipca), “Chip i Dale” (28 lipca) oraz film “Czarna Wdowa” (9 lipca).
Disney+ to amerykańska platforma VOD należąca do The Walt Disney Company, zajmująca się dystrybucją treści stworzonych zarówno przez samego Disneya, jak i zakupionych przez niego marek takich jak: Gwiezdne wojny, Marvel, National Geographic, czy 20th Century Studios. Serwis wystartował w Stanach Zjednoczonych w listopadzie 2019 roku oraz w Europie Zachodniej w marcu 2020. Polska data startu nie jest jeszcze znana, choć dotychczas mówiło się o premierze w pierwszej połowie 2021 roku. Disney+ ma być dostępny na wszystkich rynkach do końca 2021 roku.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?