fbpx

PRZEGLĄD GŁOSÓW #15 Morbius

Created with GIMP

W styczniu do polskich kin trafi “Morbius”, czyli kolejny film bazujący na komiksach Marvela tworzony przez wytwórnię Sony. Tytułowy Morbius to oczywiście antybohater, taki jak Venom, jeden z wrogów Spider-Mana i najwyraźniej także kolejny “wielki gracz” w budowaniu odrębnego uniwersum opartego na komiksach Spider-Mana. Choć oficjalnie nie wiadomo w jakim uniwersum rozgrywa się akcja owego filmu, w zwiastunach pojawiają się wzmianki o wspomnianym Venomie, czy złoczyńca Adrian Toomes (Michael Keaton) pochodzący z Kinowego Uniwersum Marvela, dlatego po raz kolejny twórcy muszą mieć się na baczności dobierając polskich aktorów.

Reżyserem produkcji jest Daniel Espinosa, a w głównych rolach zobaczymy takich aktorów jak: Jared Leto (“Legion samobójców”), Adria Arjona (“Pacific Rim: Rebelia”), Jared Harris (“Sherlock Holmes: Gra cieni”), Matt Smith (“Doktor Who”, “The Crown”), Tyrese Gibson (seria Szybcy i wścielki), czy Michael Keaton (“Spider-Man: Homecoming”). Choć polski zwiastun nie ujrzał jeszcze światła dziennego, to tropem filmu “Venom 2: Carnage” możliwe że wyparzymy go już w kinach. Póki co zapraszamy na nasz PRZEGLĄD GŁOSÓW do filmu “Morbius”.

Dubbing do “Morbiusa” to pewniak – nie ma wątpliwości. Pytanie tylko kto będzie za niego odpowiedzialny? Przypomnijmy, że ostatni film z serii o Spider-Manie reżyserował Artur Kaczmarski, natomiast premierę zeszłego miesiąca dla dystrybutora, “Venom 2: Carnage” reżyserował Szymon Waćkowski. Bardzo możliwe, że to właśnie jeden z tych dwóch panów weźmie się za “Morbiusa”. Należy wciąż pamiętać, że film może mieć bardzo głębokie powiązania z Kinowym Uniwersum Marvela, dlatego duble obsadowe w dubbingu nie będą przyjmowane zbyt entuzjastycznie.

“Morbius” w kinach od 28 stycznia!

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?