fbpx

“Psy i koty 3: Łapa w łapę”: zwiastun filmu przygodowego

Psy i koty 3 Łapa w łapę zwiastun filmu przygodowego
Foto: Warner Bros. Pictures

Jak zapowiadaliśmy niedawno, film “Psy i koty 3: Łapa w łapę” zadebiutuje w polskich kinach już w listopadzie. Choć początkowo nowa odsłona popularnej serii miała pojawić się jedynie na nośnikach DVD i Blu-Ray w wersji z lektorem, Warner Bros. postanowiło pokazać swoją nową produkcję familijną na dużych ekranach. To kontynuacja filmów “Psy i koty” (2001) oraz “Psy i koty: Odwet Kitty” (2010) opowiadających o tajnej agencji złożonej ze specjalnie wyszkolonych psów i kotów.

Na oficjalnym kanale kina Helios na YouTube publikowany został pierwszy zwiastun obrazu, który prezentujemy poniżej w wersji z polskim dubbingiem. Głosów użyczyli w nim między innymi: Piotr Polak, Lidia Sadowa, Jan Kulczycki, Grzegorz Pawlak, Jakub Wieczorek i Wojciech Żołądkowicz. Przypomnijmy jedynie, że w oryginalnej obsadzie znaleźli się: Melissa Rauch, Max Greenfield, George Lopez oraz Callum Seagram Airlie. Za kamera stoi Sean McNamara.

Złowrogi spec od techniki przejmuje kontrolę nad systemem ochrony zapewniającym utrzymanie pokoju pomiędzy psami i kotami, doprowadzając do ponownej eskalacji konfliktu pomiędzy gatunkami. Jedynie zespół początkujących i niedoświadczonych agentów jest w stanie przywrócić dawny ład i porządek przy użyciu starych zwierzęcych instynktów.

“Psy i koty 3: Łapa w łapę” w kinach od 6 listopada!

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?