fbpx

“Psy w kosmosie”: zwiastun serialu animowanego Netfliksa

Psy w kosmosie zwiastun serialu animowanego Netfliksa
Foto: Netflix

Jeśli Netflix robi coś dobrze – i nie mówimy o jednorazowych wyskokach jak tegoroczne horrory czy zbliżająca się premiera “Czerwona noty” – to są to animacje dla dorosłych, z których zdecydowana większość otrzymuje obecnie polski dubbing. “Psy w kosmosie” to najnowsza produkcja, która na platformie zadebiutuje za niespełna miesiąc. Twórcą tego animowanego komediowego serialu jest Jeremiah Cortez, dla którego jest to pierwsze zetknięcie z jakąkolwiek produkcją.

Serial został wyprodukowany we współpracy z wytwórnią Atomic Cartoons (“Transformers: Rescue Bots”, “Atomowa Betty”), a w głównych rolach wystąpią: Haley Joel Osment (“Szósty zmysł”), Sarah Chalke (“Rick i Morty”), Kimiko Glenn (“Świat centaurów”), czy Chris Parnell (“Rick i Morty”). W polskiej wersji zwiastuna wystąpili natomiast: Monika Pikuła, Anna Ułas, Miłogost Reczek, czy Cezary Kwieciński.

W niedalekiej przyszłości naukowcy wysyłają flotę genetycznie zmodyfikowanych psów na poszukiwanie nowej planety, na której mogliby się osiedlić Ziemianie. To kosmiczna zabawa w aportowanie, bo czworonogi muszą znaleźć miejsce, które uratuje ludzkość i — co ważniejsze — pozwoli im wrócić do najbliższych.

“Psy w kosmosie” na platformie Netflix zadebiutują 18 listopada!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępnione zostały nowe produkcje z polskim dubbingiem: filmy “The Seven Deadly Sins: Cursed by Light”, “Ktoś jest w twoim domu”, “Pokémon: Sekrety dżungli” oraz nowe odcinki seriali “Kocie wiedźmy”, “Strasznie mroczne historie”, “Klub Opiekunek”, “Świat Karmy”, “Misfit: Serial”, “Wojownicza księżniczka Maja”, “Dzikie przygody wśród zwierząt” i “Korporacja Konspiracja”. W listopadzie w serwisie pojawią się natomiast filmy “Rodzina Clausów” (1 listopada), “Czerwona nota” (12 listopada), “Chłopiec zwany Gwiazdką” (24 listopada), “Szczyt bogów” (30 listopada), nowe odcinki seriali “Ridley Jones: Strażniczka muzeum” (2 listopada), “Big Mouth” (5 listopada), “Nie ma jak w rodzinie” (25 listopada) oraz nowe seriale “Arcane” (6 listopada), “Psy w kosmosie” (18 listopada) i “Rudzik Rudzia” (27 listopada).
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w 2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?