fbpx

“Ridley Jones: Strażniczka muzeum”: zwiastun nowego serialu animowanego Netfliksa

Ridley Jones Strażniczka muzeum zwiastun nowego serialu animowanego Netfliksa
Foto: Netflix

W lipcu na platformie Netflix zadebiutuje nowy animowany serial dla najmłodszych “Ridley Jones: Strażniczka muzeum” stworzony przez Chris Nee (“Vampirina”). Kreskówka ma za zadanie edukować dzieci w wieku przedszkolnym i uczyć je szacunku do ludzi bez względu na różnice, jakie nas dzielą. Jak lepiej zobrazować tę sytuację, jak nie przez wprowadzenie masy dziwacznych stworzeń i muzealnych eksponatów? “Ridley Jones: Strażniczka muzeum” będzie nieść przy tym podobny klimat, jaki zaserwowała nam seria “Noc w muzeum”.

W głównych rolach w wersji oryginalnej wystąpią: Iara Nemirovsky (“Blaze i mega maszyny”) w roli tytułowej, Laraine Newman (“Klinika dla pluszaków”), David Errigo Jr. (“Fineasz i Ferb”), Tyler Shamy (“Następcy 2”), Ezra Menas (“West Side Story”), Ashlyn Madden (“DC Super Hero Girls”), Sutton Foster (“Vampirina”), Blythe Danner (“Ruchomy zamek Hauru”), Bob Bergen (“Looney Tunes Show”) oraz Jane Lynch (“Glee”). W zwiastunie polskiej wersji możemy natomiast usłyszeć takich aktorów jak: Agnieszka Fajlhauer, Barbara Zielińska, Ewa Prus i Jakub Szyperski.

6-letnia Ridley Jones wraz ze swoją mamą i babcią mieszka w muzeum. Dbanie o bezpieczeństwo wystaw wymaga wielkiej odwagi, bo gdy tylko zgasną światła, eksponaty, takie jak egipskie mumie czy dzikie słonie, ożywają! Ridley przekonuje się, że bycie dobrą obrończynią i przywódczynią wymaga szanowania innych, niezależnie od tego, jak bardzo się różnią.

“Ridley Jones: Strażniczka muzeum” na platformie Netflix zadebiutuje 13 lipca!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępnione zostały nowe produkcje z polskim dubbingiem: filmy “Thunder Force”, “Arlo – chłopiec-aligator”, “Mitchellowie kontra maszyny”, “W rytmie dżungli: Film” oraz nowe odcinki seriali “Zjazd rodzinny”, “Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci”, “Izzy w świecie koali”, “Śmieciarka”, “Castlevania”. W czerwcu na platformie zadebiutuje także filmy “Skater Girl” (11 czerwca), “Smok życzeń” (11 czerwca), “A miało być tak pięknie” (23 czerwca) i “Ameryka: Film” (30 czerwca) oraz nowe odcinki seriali “The A List” (25 czerwca), “The Seven Deadly Sins” (28 czerwca) i “Super Gwiazdka” (29 czerwca).
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w 2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?