fbpx

“Rozczarowani”: zwiastun nowych odcinków kreskówki Netfliksa

Rozczarowani zwiastun nowych odcinków kreskówki Netfliksa
Foto: Netflix

“Rozczarowani” to animowana produkcja dla dorosłych stworzona przez Matta Groeninga (“Simpsonowie”, “Futuraman”), której cały pierwszy sezon, czyli 20 odcinków, udostępniono dotychczas w dwóch partiach, oczywiście na platformie Netflix. Już w 2018 roku serwis zamówił kolejną transzę, której pierwsza część z liczbą 10 odcinków zadebiutuje już 15 stycznia. Poniżej prezentujemy zwiastun nadchodzącej drugiej serii w wersji z polskim dubbingiem!

Przypomnijmy, że reżyserem polskiego dubbingu oraz autorem ich dialogów do dotychczas udostępnionych odcinków, był Grzegorz Drojewski w studio Start International Polska. W obsadzie znaleźli się: Marta Masza Wągrocka, Klaudiusz Kaufmann, Przemysław Glapiński, Jan Kulczycki, Izabella Bukowska-Chądzyńska, Barbara Zielińska, Tomasz Steciuk i Maciej Zuchowicz. Zważywszy na zapowiedź możemy podejrzewać, że wszyscy nasi aktorzy powrócą w nowych odcinkach w swoich rolach.

Niewylewająca za kołnierz księżniczka Bean, jej zadziorny towarzysz Elfo oraz jej prywatny demon Luci przez cały czas pakują się w średniowieczne tarapaty. To niezwykłe trio napotka na swojej drodze ogry, duszki, harpie, chochliki, trolle, wodne stworzenia i mnóstwo ludzkich półgłówków, przy okazji odkrywając tajemnicę podupadłego królestwa Dreamland.

“Rozczarowani” z nowymi odcinkami powrócą na platformę Netflix już 15 stycznia 2021 roku!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępniony został dubbing do wielu odcinków specjalnych seriali takich jak “Dzieciaki straszaki”, “Wielkie przygody Kapitana Majtasa”, “Mustang: Duch wolności” oraz “Ashley Garcia: Genialna i zakochana” i “Big Show i jego show”. Ponadto w grudniu na platformie zadebiutują też nowe sezony serialu dla dzieci “Tut Tut Autka w Pagórkowie” (22 grudnia), kreskówki DreamWorksa “Szybcy i Wściekli: Wyścigowi agenci” (26 grudnia) oraz finałowy sezon serialu “Chilling Adventures of Sabrina” (31 grudnia). W styczniu w serwisie pojawią się także nowe sezony seriali “Kroniki Idhunu” (8 stycznia) i “Park Jurajski: Obóz kredowy” (22 stycznia), jak również nowe seriale jak “Przeznaczenie: Saga Winx” (22 stycznia), “Koci domek Gabi” (5 stycznia) i film “‘Ohana: Najcenniejszy skarb” (29 stycznia).
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?