fbpx

“Skater Girl”: pierwszy zwiastun nowego filmu Netfliksa

Skater Girl pierwszy zwiastun nowego filmu Netfliksa
Foto: Netflix

W czerwcu na platformie Netflix zadebiutuje nowy film zatytułowany “Skater Girl”. To sportowa opowieść o dojrzewaniu, pewności siebie, odwadze i marzeniach osadzona w głębokich Indiach, za której reżyserię odpowiedzialna jest Manjari Makijany (“Wonder Woman”), która napisała scenariusz razem z producentką produkcji, Vinati Makijany. W głównej roli wystąpi debiutująca na ekranie Rachel Saanchita Gupta, a towarzyszyć jej będą Amy Maghera, Shafin Patel, Jonathan Readwin i Waheeda Rehman. Streamingowy gigant opublikował już polski zwiastun filmu, który prezentujemy poniżej.

Prerna żyje wraz z tradycjonalną rodziną w odległej wiosce w indyjskim Radżastanie. Gdy pewnego dnia spotyka Jessicę, agentkę reklamową z Londynu, chcącą dowiedzieć się więcej o swoim zmarłym ojcu, dziewczyna zostaje wciągnięta w świat fascynującego sportu, który zmusi ją do trudnego wyboru między marzeniami, a oczekiwaniami społecznymi.

“Skater Girl” na platformie Netflix zadebiutuje 11 czerwca!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępnione zostały nowe produkcje z polskim dubbingiem: filmy “Thunder Force”, “Arlo – chłopiec-aligator”, “Mitchellowie kontra maszyny”, “W rytmie dżungli: Film” oraz nowe odcinki seriali “Zjazd rodzinny”, “Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci”, “Izzy w świecie koali”, “Śmieciarka”, “Castlevania”. Jeszcze w maju w serwisie zadebiutuje trzeci sezon kreskówki “Park Jurajski: Obóz kredowy” (21 maja), a w czerwcu na platformie zadebiutuje także film “Smok życzeń” (11 czerwca).
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w 2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?