fbpx

“Snoopy i jego show”: zwiastun nowej kreskówki od Apple TV+

Snoopy i jego show zwiastun nowej kreskówki od Apple TV Plus
Foto: Apple TV+

W lutym na platformie Apple TV+ zadebiutuje zupełnie nowy serial z psem Snoopym w roli głównej! “Snoopy i jego show” to najnowsza animowana produkcja z serii “Fistaszki”, tworzonej na bazie komiksów autorstwa Charles M. Schulz od lat 60. Do dziś marka doczekała się wielu seriali i krótkometrażówek – ostatnią pozycją jest zdobywca nagrody Emmy “Snoopy w kosmosie”, wypuszczony do serwisu streamingowaego w tym roku. Przypomnijmy również, że 4 grudnia tego roku Apple TV+ udostępniło klasyczną animację “Gwiazdka Charliego Browna” z 1965 roku w wersji z polskim dubbingiem.

“Snoopy i jego show”, który zrealizowany został na okoliczność 70. urodzin marki, doczekał się już zwiastuna w rodzimej wersji językowej, który prezentujemy poniżej. W oryginalnej obsadzie powracają aktorzy ze wspomnianego już wcześniej serialu “Snoopy w kosmosie”: Ethan Pugiotto, Isabella Leo, Wyatt White, Hattie Kragten, Isis Moore i Holly Gorski. Również w polskiej wersji zachowano głosy poszczególnych postaci; przypomnijmy, że wystąpili tam Stefan Kubiak, Ignacy Szczerbiński, Franciszek Wojnarowski, Antonina Pach, Alicja Warchocka, Adrianna Kosiorek i Katarzyna Wincza.

Najbardziej znany pies na świecie jest gotowy na własny show. Śledź nowe przygody roztańczonego beagle’a z głową w chmurach, jego przyjaciela Woodstocka oraz reszty ekipy Fistaszków.

“Snoopy i jego show” na platformie Apple TV+ zadebiutuje 5 lutego 2021 roku!

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?