fbpx

“Steven Universe”: finałowy sezon we wrześniu w Cartoon Network

Steven Universe finałowy sezon we wrześniu w Cartoon Network
Foto: Cartoon Network

“Steven Universe: Przyszłość” to ostatni sezon animowanego serialu emitowanego w Polsce od 2014 roku na antenie Cartoon Network. Za jego sukces odpowiedzialna jest Rebecca Sugar, którą możemy kojarzyć również z prac przy takich tytułach jak “Pora na przygodę!”, czy “OK K.O.! Po prostu walcz”. Kreskówka w łatwo przyswajalny dla młodszej widowni sposób, przekazuje wartościowe treści, często wzbogacone o chwytliwe utwory muzyczne. Już 20 września o godzinie 20:50 stacja Cartoon Network wyemituje pierwszy z dwudziestu odcinków finałowej serii. Kolejne epizody będą emitowane od poniedziałku do piątku o tej samej godzinie.

Przypomnijmy, że polski dubbing do serialu od drugiej połowy pierwszego sezonu opracowywało studio SDI Media pod wodzą Agnieszki Zwolińskiej (dialogi) oraz Agnieszki Tomickiej i Juliusza Kamila (piosenki), a autorką dialogów jest Anna Izdebska. Głosów głównym postaciom użyczają: Jan Rotowski, Agnieszka Kudelska, Brygida Turowska, Katarzyna Łaska, Andrzej Chudy, Dorota Furtak-Masica, Monika Pikuła, Ewa Serwa, Dominika Łakomska, Justyna Kowalska, Monika Węgiel-Jarocińska i Bożena Furczyk.

Steven jest najmłodszym członkiem rodziny Kryształowych Klejnotów, drużyny intergalaktycznych strażniczek, chroniących świat przed wszelkimi zagrożeniami. Klejnoty czerpią swe moce z magicznych kamieni, które tworzą ich fizyczne projekcje. Steven jest pół-człowiekiem, pół-klejnotem, który swój kamień odziedziczył po mamie.

“Steven Universe: Przyszłość” zawita na antenę Cartoon Network już 20 września!

WarnerMedia to jedna z największych światowych korporacji mediowych łącząca w sobie takie marki jak: HBO, HBO MAX, Warner Bros., Cartoon Network & Boomerang, Adult Swim, czy DC Entertainment. Wśród najpopularniejszych tytułów należących do koncernu należy wymienić takie jak: “Kosmiczny mecz”, “Charlie i fabryka czekolady, “Złoty kompas”, “Pokémon Detektyw Pikachu”, “Godzilla II: Król potworów”, czy serię Harry Potter. WarnerMedia tworzy również filmy i seriale z działem bohaterów należący do Zwariowanych melodii (Królik Bugs, Kaczor Daffy, Prosiaczek Porky), wydawnictwa komiksów DC Comics (Batman, Superman, Wonder Woman) oraz wytwórni Hanna-Barbera (“Scooby-Doo”, “Tom i Jerry”, “Flintsonowie”, “Jetsonowie”, “Miś Yogi”, “Kocia ferajna”).

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?